Akrilik Zemin Kaplama Hizmetleri – Gündoğdu Asfalt

0
21

Akrilik Zemin Kaplama, Bu durumda akrilik zeminlere olan ilgi ve talep her geçen gün önemli ölçüde artmaktadır. Bu zemin kaplama uygulamaları ile ileri teknoloji Voleybol Basketbol vb. İçeriyor. sporda avantajlar sunuyor. Son derece kaliteli dokusu ile kolayca yıpranmayan bu zeminler için boyama uygulamaları da sunulmaktadır. Özellikle voleybol sahasındaki boya fiyatları ile hatlar ve diğer ek uygulamalar ekonomik olarak gerçekleştirilebilir.

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik spor zemin uygulamaları talebe göre hızlı ve farklı uygulama özellikleri gerçekleştirilebilir. Çok katlı bir yapı olabilir tam kullanılması gereği üzerinde duruldu. Akrilik zemin kaplaması beyaz çizgi boyası beyaz akrilik esaslı çizgi boyası dış etkenlere dayanıklıdır. Bir kez akrilik zemin elastik bir yapısı olduğunda kullanılır. Bu alt tarafta güçlü bir tabakanın oluşmasına neden olur. Akrilik boyalar özellikle bağlayıcıların kullanıldığı alanlarda olmazsa olmazlardan biridir.

Akrilik Zemin

Akrilik zeminlerle kaplı alanlar canlı ve parlak bir görünüme sahiptir. Akrilik zemin kaplamasının bir başka varyantı yastık akrilik zemin kaplamasıdır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirildi. Tenis kortları basketbol sahaları voleybol hentbol sahaları çok amaçlı spor sahaları bowling ve bocce sahaları anti şok çocuk oyun alanları için ideal bir zemin kaplamasıdır. Hava koşullarına ve ısı farklılıklarına ağır yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı bir yol zemin kaplama malzemesidir.

Akrilik Zemin Türler ve Uygulaması

Su bazlı akrilik reçine ve çeşitli sentetik takviyeli spor sahaları estetik ve ekonomik zemin kaplamaları için özel olarak tasarlanmıştır. Tercihen çeşitli renklerde 2 3 mm kalınlığında özel kaplamalı asfalt veya beton üzerine uygulanır. Sentetik yüzey regülatörü sentetik kaplama ve son boyadan oluşur. Kapalı ve açık alan tüm katlar için çok amaçlı geliştirilmiştir. Her türlü asfalt beton şap helikopter beton yüzey sertleştirici beton seramik Paledian Arnavut kaldırımı doğal taş tuğla taş traverten epoksi vb.

Akrilik Boya | Akrilik Zemin Kaplama Fiyatları

Katlarda rulo fırça veya tabanca ile kolayca uygulanabilir. Yüksek esneklik mükemmel yapışma aşınması ve sürtünme direnci bu ürün UV ve meteorolojik koşullardan asla etkilenmez. Zemindeki ince kılcal çatlakları kapatır. Uygulandığı yüzeyin altında kesinlikle su geçirmezdir. Hızlı kurutma özelliği. Uygulama alanını yaya veya araç trafiğine 14 saat içinde açabilirsiniz. Toz ve kaydırma yapmaz. Salamura ve kimyasallara karşı yüksek mukavemet sağlar. Kesinlikle toz ve uygulandığı yere kaymaz.

Kauçuk ve Akrilik Zemin Kaplama

Fabrika katları uçak hangarları kapalı ve açık otoparklardır veya konut iş ve alışveriş merkezleri araba yıkama ve halı yıkama tesislerinin teraslarıdır. Okul alanları spor alanları otomobil endüstrisi katlar akaryakıt istasyonları katlar Depo ve depo katları lojistik alanları katlar yaya ve araç trafiği maruz vb. alanların zeminlerini örtmek korumak renklendirmek ve işaretlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Kürlenmeyi bitirdikten sonra her türlü tekerlekli araç ve yaya trafiğinin darbe ve sürtünme etkilerine karşı dayanıklıdır.

Akrilik Zemin Kaplama Birim Fiyat

Depo fabrika ve lojistik alanlarında forklift ve transpalet gibi istif makinelerinin kullanılmasından kaynaklanabilecek aşınma ve darbelere karşı maksimum değerlerde geliştirilmiş ve geliştirilmiştir. Çok dayanıklı bir zemin kaplaması olan akrilik kaplama reçine ve sentetik dolgular ile hem iç hem de dış mekanlarda üretilmektedir.

Akrilik Kaplama Malzemesi

Suya dayanıklı ısıya dayanıklı kaymaz özelliklerinden dolayı spor alanlarında açık ve kapalı alanlarda beton ve asfalt gibi sert zeminlerde endüstriyel alanlarda uygulanan bir sistemdir. Başvuru formu marma akrilik spor zemin kaplama sistemi olarak çelik ve spor yapıları olarak uygulanacak zemin özellikle.

Akrilik Zemin Kaplama Teknik Şartnamesi

Asfalt ve beton zeminler üzerine 2 veya 3 mm kalınlığında istenilen renklerde asfalt uygulanacak. Kaplama sentetik yüzey editörü sentetik kaplama ve sentetik son kat boya olarak 3 aşamadan oluşur.

Cushion Akrilik Zemin

Zemin asfalt ise alan su basıncı ile yıkandıktan sonra iyice kurutulur. Asfalt zeminin pürüzlülüğünü gidermek için m2 ila 1 Kat rasulfacer uygulanır. spor zemin yapımı için özel olarak tasarlanmış zemin kaplamasıdır. Estetik ve uygun fiyatlı spor zemin kaplamasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here