BURCU HANIM HOŞ GELDİNİZ.

0
54

Ataşehir İngilizce Kursu, Özel Ataşehir Amerikan Kültürü Yabancı Dil Kursu, çağdaş bilimsel yöntem ve bilgi teknolojisi kullanarak. Yabancı Dil Eğitimi alanındaki köklü üne kavuşan çağdaş bir eğitim kurumudur. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin ve önde Ataşehir İngilizce Kursu gelen üniversitelerinden mezun olan Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ve mezunları alanında uzmanlaşmış halen kendi anayasamızı eğiten öğretmenlerimiz bulunmaktadır. Eğitimcilerimiz, İngilizce dil öğretimi alanındaki deneyimlerini öğretme becerileri ile bütünleştiren deneyimli bir ekipten oluşmaktadır.

Ataşehir İngilizce Kursu

Ataşehir İngilizce Kursu Amerikan Kültürü Yabancı Dil Kursu’nun vizyonu, gelişen teknolojiyi takip ederek ve yeni öğretim yöntemlerini kullanarak eğitim kadrosuyla yüksek öğrenci memnuniyeti ile öncü Ataşehir İngilizce Kursu bir eğitim kurumu olarak devam etmektir. American LIFE Ataşehir Eğitim programlarımızı inceleyerek uygun yabancı dil ataşehir ingilizce özel ders eğitimini seçebilir ve eğitim danışmanlarımız sizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi sağlayabilir. Sizin için hazırladığımız İngilizce yeterlik sınavını alarak bilgi seviyenizi ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Ataşehir

Bir dil bileti oluşturarak indirimlerden yararlanabilirsiniz. Uzman eğitmenlerimizle hazırlanan eğitim programları en yakın yerli ve yabancı temsilcimizde düzenlenen yabancı dil kampanyaları ile hazırdır. Bütün kadromuz, alanlarında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde ve iletişimde ataşehir harvard dil Ataşehir İngilizce Kursu kursu başarılı olan, yeniliklere uyum sağlayan deneyimli kişilerden oluşur. Bilindiği gibi İngilizce seviyesini teorik olarak orta veya ileri seviyeye getiren birçok insanın akla gelen konuşması akıcı olmayan bir konuşmadır.

İngilizce Kursu

Özel derslerden biri, ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz ve bu alandaki deneyimli ve uzman öğretmenlerimiz ile işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir. İngilizce, dünyanın çeşitli bölgelerinde, esasen ana dili konuşan İngilizce ve Amerikan dillerinde resmi dil olarak kullanılır. Avrupa ve dünya ülkeleriyle sosyal, sağlık, bilim, kültürel, turistik, teknolojik ve ticari ilişkiler kurmak isteyen ülkeler için İngilizce normdur. Bizim ülkemizde; Avrupa ve dünya pazarlarında daha geniş kitlelere Ataşehir İngilizce Kursu ulaşmak için, sektörlerin İngilizce konuşan personelinin ihtiyacı gün amerikan kültür ataşehir yorum geçtikçe artıyor. İngilizce bilmek size büyük avantajlar sağlar ve her alanda bir adım önde olmanızı sağlar. İş dünyasında iddialıysanız ve kariyer yapmak istiyorsanız, İngilizce sizin için kaçınılmaz olacaktır. Aranılan bir üye olabilmeniz için İngilizce öğrenmeniz şarttır. Uluslararası bir ortak dil olması. Tüm dünyada geçerli bir dil belgesine sahip olmak.

Ataşehir Tac

İşyerinizde bir kariyer veya dil tazminatı almak için İngilizce ataşehir ingilizce konuşma kulübü bilmek de esastır. Özellikle büyük şehirlerde dil kursları her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle, insanların zihinlerini karıştıran birçok farklı eğitim sistemi ile karşı karşıyasınız. İşte tam da bu sebeple dünyanın dört bir Ataşehir İngilizce Kursu yanındaki geçerli 5 öncü eğitim sistemimizi kullanıyoruz. Bu sayede öğrencilerimiz zamanlarının dışında ataşehir amerikan kültür dil okulu eğitimlerine devam edebilirler. Başkalarının derslerinin aksine, 3 yıllık genel İngilizce kurslarımız yaklaşık 1 yıl sürer. Ders kitabı monoton olarak takip edilmemektedir ve size daha fazla yardımcı olacak bilgileri öğretilecektir. Bu şekilde İngilizceyi daha kısa sürede ve daha verimli bir şekilde öğreneceksiniz. Çünkü zamanınızın ve ataşehir ingiliz kültür paranızın değerli olduğunu biliyoruz.

Ataşehir Dil Kursu

Seni anlıyoruz Mesafeniz bizim için bir sorun olmayacaktır. Her seferinde eğitmen gönderiyoruz. İnternet üzerinden kendi evinizde ders almak gibi, istediğiniz zaman kendi özel öğretim görevlilerinizle ders alabilirsiniz. Yada kurumundaki Ataşehir İngilizce Kursu birinci sınıf derslerimizden ders alabilirsin. İngiliz İngilizcesi Genel İngilizce programlarımız her ders için 11 kurs ve 60 ders için tasarlanmıştır dünya dilleri merkezi ataşehir ve Avrupa Ortak Avrupa Çerçevesine dayalı bir eğitim sistemi içerir. “Öğrenme Özgürlüğü” ve “Öz Değerlendirme” eğitim programımızın amaçlarıdır. Avrupa Dil Portföyünde tanımlanan A1-A2-B1-B2-C1-C2 dil seviyeleri, Genel İngilizce program bölümlerimize tahsis edilmiştir. Dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmeyi ve dili doğru ve etkili bir. Şekilde kullanmayı planlıyor ve öğrenmeyi desteklemek için ders kitaplarının. American life ataşehir ve deneyimli ve tecrübesiz öğretmenlerin. Dikkatli bir şekilde hazırladığı güçlendirme materyalinin işlenmesine devam ediyor. Eğitim destek hizmetlerimizle, konular birleştirilir ve aktif bilgiler haline gelir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here