Atılım Ticaret

0
13

Atılım Ticaret, Bu Miller genellikle olarak bulunabilir. Kireç türleri: kireç uygulama alanı çoğunlukla inşaat işlerinde kullanılır. Kırık kireç binalarda kullanılır. Çeşitli kireç türleri esas olarak; beyaz kireç; saf kalsiyum oksit yapılarda kullanılır. Dolomit kireç; kalsiyum oksit ek olarak magnezyum oksit bulunur.

Su kireci; silikat bileşikleri içerir. Hidrolitik kireç; silikat bileşiklerinde su kirecinden daha fazladır. Doğal veya yapay agregaların yapımında kullanılacak briket, duvar, çatı ve bacayı Sertleştiren su ve havalarda genellikle su ile karıştırılır ve dolgu malzemeleri olarak üretilen sıkıştırmanın bir sonucu olarak kalıplarda işlenir. Üretim aşamasında gerekirse karışıma çeşitli katkı maddeleri eklenebilir.

Atılım Ticaret

Atılım Ticaret, Günümüzde beton ve BİMS briket türleri çoğunlukla kullanılmaktadır. Beton briketler, organik veya yapay agregalar, su ve 1 M3, briketlerde üretilen basınç ve sıkıştırma işlemlerinden hemen sonra eklenecek 250 ila 300 kilo çimento olmak üzere çeşitler olarak adlandırılır. Doğal agregalar, yüksek fırın cürufu, kömür tozu, Sünger taşı ve tüf şeklindeki agregalar, perlit mineral agregaları.

Tuğla ve kiremit kırıntıları, fırın kil karışımları şeklinde beton briketlerin üretiminde de kullanılabilir. Ytong çeşitleri: Süper dekoratif taşlar, farklı yapılarından dolayı uygulandıkları güzel bir tasarım ve görünüm sunar ve aynı zamanda kaliteleri ile dikkat çeker. Bu taşlar, standart görünümden çıkmak ve farklı bir görünüm elde etmek ve farklı stillerde uzanmak isteyenler için ilk seçim olacaktır.

Atılım

Atılım Ticaret, Döşendikleri yerden sökülebilecekleri gerçeği, onarımları kolay ve maliyetlidir ve her türlü kötü hava koşullarında güvenlidir, bu parke taşının maliyet ve rahatlık temelinde öne çıkmasını sağlar. Ayrıca gaz olarak da bilinir. Yapıdaki milyonlarca gözenek nedeniyle, ısı ve yalıtım malzemesine ihtiyaç duymadan binalarda yalıtım sağlar. Topraktan değil kum, çimento kireç ve su karışımından elde edilir. İç içe geçmiş duvar blokları ve köşe blokları, hafif bloklar, içi boş bloklar, düz duvar Isı Yalıtım panoları, duvar panelleri, kapı çerçevesi, çatı ve zemin plakası, çeşitli sunduğumuz içi boş bir yer.

Ticaret

Atılım Ticaret, Beton mozaik çözgü-metal (alüminyum veya sac) çözgü – doğal taş çözgü çözgü geniş bir malzeme yelpazesi, en yaygın olarak kullanılan XPS köpük ve EPS köpük çözgü yapılabilir rağmen. Piyasada EPS köpük, XPS köpük, beton, Mermer, Mozaik, taş, tuğla, çok çeşitli malzemelerden yapılmış metal elemanlar atılım Ticaret çerçevesinde satılmaktadır. Bu karo çalışması daha sonra tebeşir,kum,kaolin gibi doğal malzemeleri karıştırarak hamuru ilk haline getirerek.

Kaynak: https://www.atilim-ticaret.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here