Barkod Etiketi » Pos Rulosu » Ribon » Dega Basım Etiket Sanayi

0
588

Barkod Etiketi, Masura çapı 25 mm’dir. Etiket boyutu 100 mm x 200 mm’dir. 1 rulo 250 etiketleri vardır. 1 sütunda 24 rulo var. Toplamda 6.000 barkod etiketi bulunmaktadır. Çizilmelere veya lekelere karşı dayanıklıdır. Raf ömrü 2 yıl üretim tarihinden itibaren. Yüksek sıcaklık ve / veya nem seviyelerinde uzun depolama durumunda raf ömrü kısalır. Sabit sıcaklıkta saklanmalıdır barkod etiketi boyutları.

Barkod Etiketi

Pos Rulosu, Güçlü güneş ışığı veya güçlü yapay ışıktan kaçınılmalıdır. Sert kimyasallarla temastan kaçının. Basılı etiketler, tavsiye edildiği gibi saklanırsa bir yıl garanti edilir. Bilgi: gıda etiketleme için uygundur. Lojistik etiketleme uygulamalarında kullanılabilir. Polar olmayan yüzeylerde iyi yapışma sağlar. Plastikleştirilmiş PVC etiketleme için uygun değildir. Kuş etiketlerinden karakteristik ayırt edici vellum etiketleri, yüzeyin kaba ve gözenekli olmasıdır renkli barkod etiketi.

Barkod Etiketi ve Fiyatları

Ribon, etiketlerinin gözenekli yüzeyi nedeniyle, kuş etiketlerine göre ribon ile baskı yaparken gözenekleri daha dayanıklı ve sürtünmeye karşı dayanıklı hale getirir. Basılı ve basılı olmayan üretim yapılır. Sevgili müşteri, ürünü aldığınızda, lütfen sipariş ettiğiniz menüde kontrol etmeyi ve yorum yapmayı unutmayın.Bu şimdiye kadar bu ürünü gördüm ilk kez barkod etiketi a4.

Barkod & Yazıcı Etiketleri

Lamine termal etiket, termal özellik, termal transfer şeritleri, barkod etiket yazıcıları doğrudan termal etiketleri kullanmadan ısı lamine kağıt ile basılabilir, bunun üzerine cins seçeneği, şeridi kullanmak istiyorsak, (şerit kapalı ve aşınma bazı kullanıcılar için zahmetli olabilir) uzun süre baskı ve uzun bir raf ömrüne sahip olmak etiket, laboratuvar, kütüphane, hastaneler üzerinde kalmalı, lamine termal etiket gibi önemli verilerin depolanması için soğuk depolama tercih edilir barkod etiketi ankara.

Barkod Sistemleri (Barkod Etiketleri, Ribon, Yazıcı, Okuyucular)

Yüzeydeki termal etiket laminasyonu ekonomik olarak mevcuttur, fiyat da düşüktür, raf ömrü kısa etiketleme işlemlerinde kullanılır, sehven alınan, ekonomik termal etiket özelliklerini kaybedecek bu sürenin sonunda bir yıl içinde tüketilemez, başlangıçta karanlık baskı, okunamaz, soluk çıktı olacak, bu durumda kalan etiketler Ribon ile iyileşebilecek. Her türlü sektör ve kullanım alanına göre özel veya standart etiket çeşitleri üretiyoruz barkod etiketi nedir.

Barkod Etiketi, Termal, Kuşe, Kuyumcu Etiketleri, Ribbon

Biz fabrika satış noktası olduğundan, ürünlerimizin fiyatları ekonomiktir. Sektördeki tecrübemiz ile birçok alanda çözümler ürettik. Barkod etiketleri, üretilen ürünlerin barkodlarının etiketleme işleminde kullanılan etiket türüdür. Basılı veya basılı olmayan türleri vardır. Barkod etiketleri, üretilen ürünlerin barkodlarının etiketleme işleminde kullanılan etiket türüdür. Basılı veya basılı olmayan türleri vardır barkod kağıdı a4.

Rulo Termal Barkod Etiketi ve Ribon Üretimi, Silvermat Metalize

Şerit baskı kullanımı ile termal şerit veya termal transfer kullanımı ile iki farklı teknikler etiket baskı ile yapılabilir. Termal yöntem genellikle eko termal etiket veya lamine (üst) termal etiket kullanır. Eko termal etiket özelliği çok uygun maliyettir. Bununla birlikte, koruyucu bir kaplama olmadığından, dış etkenlere açıktır.

Termal Barkod Etiketi 30X60 Tekli 1000 lik Rulo 24 RULO

Reçine şeritlerle polyester, polimid ,polipropilen ve polietilen etiketlere basmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksektir. Karışım karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanır kalite barkod.

Barkod Etiket Barkod Yazıcı Ribbon Barkod Okuyucu

Reçine oranı %98 ve balmumu oranı %2’dir.Silvermat, Whitemat, Glosswhite, Japon akmaz ve PP etiket tiplerinde reçine Ribon keskin, pürüzsüz baskılar üretir. Balmumu reçine Ribon, adından da anlaşılacağı gibi, Balmumu ve reçine ribon karışımı tarafından oluşturulan Ribon türüdür oscar barkod.

Kaynak: Dega Basım Etiketi Sanayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here