Barkod Etiketi

0
27

Barkod Etiketi, Vellum etiketlerine uygun olmak ve kaliteli hizmet avantajına sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Floresan etiket türleri kağıt tabanlı bir etiket grubundan mevcuttur. Kağıt tabanlı etiketlerin tüm özellikleriyle, bu tür etiket yırtılır, suya ve neme dayanıklıdır. Bu nedenle, kapalı uygulamalarda kullanılmalıdır. Bu etiketleri kendinden boyalı zeminler olarak üretilen 5 farklı renkte elde etmek mümkündür. Kuş etiketlerinden %50 daha fazlasına mal olan floresan etiketler, Balmumu şeritleriyle basılmıştır. Baskı maliyetleri plastik etiketlerden daha iyidir. Canlı renklerle (fosfor) floresan etiket çeşitleri, ayrımların netleştirilmesi gereken yerlerde sıklıkla kullanılır. Floresan etiket çeşitlerini kullanmak, kuş vurmak yerine etiket maliyetlerinizi %30 oranında azaltacaktır.

Barkod Etiketi

Laminasyonda sadece ısı transferi ile termal etiket sıkıştırma elde etmek mümkündür. Su, güneş ışığı ve kimyasallara maruz kaldığında kağıt tabanlı bir etiket olduğundan, Etiketteki bilgiler silinecektir. 8 renge kadar basılmış baskılı etiket Firmamız, üretim yapan kendinden yapışkanlı etiketlerin imalatıdır. Baskılı etiketler, boyayı klişeler yardımıyla birçok etiket türüne aktararak üretilir. UV ve damlacık boya ile yapılan baskılı etiketler için Sipariş, onayınıza göre 5 iş günü içinde yapılır ve teslim edilir. Baskılı kuş etiketleri baskılı kuş etiketleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Basılı kuş etiketi, ürün etiketi üzerinde herhangi bir baskı olmadan kullanılabilir.

Dega Basım Etiket Sanayi

Barkod seri numarası, ürün bilgileri gibi çeşitli veri baskılarıyla kullanılabilir, basılı kuş etiketlerinin Ribon yardımıyla basılması gerektiğinde. Baskılı kuş etiketleri güneş ışığına, sürtünmeye karşı dayanıklıdır. Termal şerit baskı etiketleri, istenen dayanıklılığa göre seçilen şerit ile basılan etiketlerdir. Termal etiketler baskılı termal etiketler, doğrudan kurdele olmadan ısı ile basılabilen termal etiketlerdir. Baskılı termal etiketler genellikle kısa süreli kullanım için kullanılır. Isıya ve neme dayanıklı olmayan bu etiketler, kargo etiketleri, ölçekler ve barkodlar olarak da bilinir. Baskılı silvermat etiketleri baskılı silvermat etiketleri, ısıya , suya, kimyasallara ve aşınmaya dayanıklı Fikstür etiketleri olarak kullanılır. Baskılı silvermat etiketleri, renkli olduğunda siyah renkte yazdırmak için kullanılır. Firmamız baskılı silvermat etiketleri için deneyimli ve hızlı bir çözüm sunmaktadır. Bu nedenle, kullanım alanı önce belirlenmeli ve ihtiyaçları göz önüne alındığında tercih edilmelidir. Termal etiketler kuş etiketlerinden biraz daha pahalıdır, ancak pahalı bunun daha iyi olduğu anlamına gelmez.

Kaynak: https://www.degabasim.com/barkod-etiketi/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here