Cep Telefonu Tamiri ve Ekran, Cam Değişimi – Cep Hastanesi

0
14

Ekran Değişimi, bir şekilde hasar görmesi muhtemeldir. Pocket Hospital Express ASUS broken screen replacement pil değiştirme veya anakart değiştirme gibi çeşitli ASUS onarım seçenekleri sunar. Mağazamız bu amaçla işinde son derece deneyimli onarım uzmanlarına sahiptir. ASUS broken screen mağazamızda bizimle beklemekten çekinmeyin iken 30 dakika kadar kısa bir sürede değiştirilir. İsterseniz akıllı telefonunuzu servisimize bırakabilir ve daha sonra ücretsiz kargo ile size gönderilmesini isteyebilirsiniz. ASUS kırık ekran değişim süreci müşterimiz adına faturalandırılır ve garanti kapsamındadır. Ekran değişimi hizmeti veren TEKNİK SERVİSİ araştırıyorsanız sektörün en eski ve en uzman ekibine sahip Kaya Gsm Bilgi Teknolojileri ile tanışın akıllı telefonların yaygınlaşması sürecinde kullanıcıların yaşadığı en büyük sorunlardan biri ekran kırılmasıdır.

Cep Telefonu Tamiri, Kırık ve bozulmuş ekranlarınızın tüm sorunlarına çözüm sağlayan teknik servisimiz hızlı ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kırık veya bozulmuş ekranlarınızı iş dünyasındaki güvenilir ve profesyonel ekiplere Emanet etmemizi tercih ettiğinizden memnun kalacaksınız . Telefon ekranında görüntü yoksa veya görüntü mevcut olduğunda Dokunmatik çalışmazsa ve ölü pikseller varsa ekranınız hasar görür. Kadıköy de uzman servisimiz ekran değişimi hizmetini bekliyor ve çözüm için hizmetinizdeyiz. Ekran değişimi için parça garantisi teknik servisimiz ve sayısız akıllı telefon ekranı değişikliği yapan bu alandaki güveni kanıtlamış uzman teknisyenlerimiz değişen telefon ekranlarınızı 6 ay ve Maks.

Cam Değişimi, 30 dakika içinde size teslim edecek tıpkı ilk gün gibi. Bilgilerim silinecek mi Akıllı telefonlarımızı hayatımızın her alanında kullandığımızdan cihazlarımızda büyük miktarda bilgi taşıyan bir sorun oluştuğunda tüm bilgilerimiz risk altındadır. Teknik servislere götürdüğümüz cihazlar 7 ila 20 gün arasında teslim edilir ve tüm bilgilerimizi silmeleri gerekir. Kaya Gsm Bilgi Teknolojileri olarak cihazı Güvenlik olarak alıyoruz ve tüm bilgileri sorumlu bir şekilde saklıyoruz ve Max kaybı olmadan ekran değişiklikleri aşamasında herhangi bir şeyi düzeltiyoruz.30 dakika diğer onarım vakaları 2 gün içinde size teslim edilir. Asus Zenfone 6 ekranınız düşmeden veya cebinizde kasılmalar olmadan çarpmadan hasar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here