Civciv

0
19

[b][url=https://www.icivciv.com.tr/]Civciv[/url][/b] Dünya genelinde gıda talebinin 2030’a gelindiğinde% 50 oranında artması Civciv bekleniyor ve 2050’ye ulaştığında talebin iki katına çıkması bekleniyor. Buna ek olarak, sürekli değişen iklim şartları ve artan nüfus yoğunluğundan Civciv dolayı, gıda güvenliği bugün sürdürülebilir gıda üretimi ve tedarikinde civciv resmi en hayati ve zor problem haline gelmiştir. Civciv oyunu Bu nedenle, vazgeçilmez koşullardan biri olarak, dünyada gerçekleştirilecek tarımsal ve hayvancılık faaliyetlerinde yüksek verimlilik kaçınılmazdır.

Yumurta tavukçuluğu, dünya nüfusunun hem yurtiçinde hem yurtdışında hızla artmasıyla dev bir sektör haline gelmiştir ve hızla büyümektedir. Yumurta tavuğunun en önemli civciv boyama unsuru insanın ana besindir. civciv sesi Yüksek protein ve amino asitler insan vücudunun temel şartları arasındadır. İçindeki zengin protein ve amino asitler vücuda günlük gerekli protein ve amino asidi sindirmek için teşvik eder, bu nedenle yumurta tavukları çok önemlidir.

Sağlıklı yetiştiricilerin yavru civciv bakımı en yüksek verimi ve bu damızlıkçılardan elde edilen sağlıklı civciv sağlanması, güvenilir yüksek kaliteli yumurta elde etmek için en önemli faktörlerdir. Ekip bakanlığı tarafından ruhsat alan ve sertifikalandırılmış Civciv yetiştiriciler seçilmelidir. Civciv gelişiminde çevre temiz ve kontrol altında tutulmalıdır. Rutin aralıklarla civciv besleyicileri ve meyve suları ile dezenfekte edilmelidir. En sık kullanılan temizleme civciv renkli yöntemi fümigasyon yöntemidir. Bakterilere ve mikroplara karşı kümeler bir ila iki hafta boş bırakılmalıdır. Yumurta tavukları ilk adımı atmak için gerekli adımlardan biridir. Piliçler için ideal civciv ortamı 26-27 C’dir ve tavuklar 32-35 c’dir.

Yumurta tavukları, tavuk döneminde civciv fiyatları altıncı ve onüçinci haftalar arasında bulunur. Bu evrede kafeslere yumurtlama yapılmalıdır. Hareket, tavukları direkten uzak tutmak amacıyla karanlık ve serin bir ortamda yapılmalıdır. İlk haftadan itibaren kesinlikle mozaik taş Civciv civcivinin yemi ile karıştırılmalıdır. Civcivler video Tavuk için yılda 290 yumurtadan başarılı bir yumurta alınmalıdır. Bu noktada ortam ışığı ve sıcak koşulları düzgün bir şekilde sağlanmalı ve besleme miktarı iki kilo, iki kilo ve iki yüz gram arasında olmalıdır. Tavukların, yıllık döşeme döneminde ölümlerinin yüzde birini geçmeleri gerekir. Besleme, zengin ve kaliteli vitaminli yetiştiricilerden seçilmelidir.

Kaynak: [b]iCivCiv[/b]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here