Dega Basım Etiket Sanayi ve Barkod Etiketi Hizmetleri

0
5

A4 Etiket Kağıdı, Termal etiket adı, laminasyonda görüldüğü gibi ısı transferinin basınçla sağlandığı alınır. Kağıt bazlı bir ürün olduğu için, güneş ışını suya maruz kalacak ve herhangi bir kimyasal reaksiyon rengini değiştirecek ve üzerindeki tüm veriler silinecektir. Bu nedenle, bu konuya dikkat etmek gerekir. Termal etiketler kullanılan kağıt etiketlerden daha pahalıdır, ancak kalitede geride kalan bir ürün olarak düşünülebilir. Bu nedenle, ürünün kullanılacağı alanlar iyi ve doğru bir şekilde analiz edilmeli ve emek ve maddi hasara neden olması önlenmelidir. Örneğin, nem çok yüksek olduğunda çok fazla ışık gören alanlarda kullanmak sakıncalı olabilir.

A4 Etiket Kağıdı

Etiket Ölçüleri, Bu nedenle, ürünün erken aşınması gibi bir sorunla karşılaşabileceksiniz. Termal etiket yüzeyde ve yapışkan çeşitler olarak bulunur. Bu etiketler avantajlı olarak kabul edilir, çünkü bunlar uzun süreli kullanım sunan ve verilerin daha net bir görünümünü sağlayan termal etiketler türüdür. Bu etiketlerin üst yüzeyi beyaz ve pürüzsüzdür. Isıya daha duyarlı olduğu için daha net sonuçlar elde etmek de mümkün olacaktır. Yapışkan modeller, çıkarılması zor ve kaldırılabilen standart tercihleri içerir.

Barkod Etiketi Boyutları, Eko termal etiketler, özellikle hızlı ürün tüketimi açısından standart tip için uygun olma gibi avantajlarından dolayı ucuz ve düşük maliyetlidir en çok tercih edilen etikettir. Termal etiketler boyut ve miktara göre değişir. Bu nedenle, piyasa verilerini inceleyerek doğru kararı vermek önemlidir. Makalemiz ortalama termal etiket fiyatları üzerine araştırmaya devam edecektir. Etiket boyutları etiket ofiste ya da evde olaylar olsun, hayatın temel unsurlarından biridir birçok kullanımlar vardır.

Dega Basım Etiket Sanayi

A4 Etiket Kağıdı Şablonu, Dega baskı, 10 yılı aşkın tecrübesi ve çeşitli şekil boyutlarına ve malzemelerine 400’den fazla etiket içeren bir ürün yelpazesi ile güvenebileceğiniz bir markadır. Kapsamlı ürün yelpazemize göz atın; etiketlerde düşündüğünüzden daha fazla kullanım keşfedeceksiniz. Varlık etiketleme, güvenlik etiketleri, organizasyon ve dosyalama için etiketler ve çok daha fazlası için Ürünler ve fiyatlandırma etiketleri için etiketler. Barkod etiket ebatları Barkod Yazıcı baş bölümünü ısı uygulaması ile yerleştirdikten sonra, tekstil etiketinin basılı etiketi çok çeşitli ölçeklerde üretilir. Türkiye’de yaygın olan önlem 12×22, 12mmx22mm’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here