Dega Basım

0
19

Kuşe Etiket, Denge etiketi hakkında sormak istediğiniz diğer sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kargo etiketleri, çeşitli işaret etiketlerinden ve paket veya parseldeki malzeme türünü kolayca belirleyebilen katman şeklindeki resimlerden oluşan etiketlerdir. Gönderenin pakette hasar görmesini önlemek için görsel etiketler olarak kullanılır. Depolama bölümünde, gönderilerin bölgeye göre ayrılması için kargo etiketleri sağlar.

Kuşe Etiket

40×58 Terazi Etiketi, Sipariş numarasındaki ödeme tipinin teslim edilememesinin nedeni olarak teslim edilememesinin nedeni ise sadece etikete bakarak nereye gidileceğini görmek mümkündür. başlangıçtan bitişe kadar etiket yardımı girerek bilginin kolayca teslim edilememesinin nedeni işlem bitmiş lamine termal Eko termal etiket üzerinde kolayca yaşanabilir ön yüzeyde bir tür lamine etikettir. Kullanılan barkod, yazıcının baş sıcaklığı ile birlikte termal sıvılaşmayı gösterir ve bu şekilde eko termal etiket üzerine basılır.

40×58 Terazi Etiketi

Nem, alkol ışığı ve ısı şeklinde dış faktörlere karşı dayanıklı değildir ve bu tür faktörlere maruz kaldığında kendiliğinden kararır. Lamine termal etiketler, termal etiket özelliklerine sahip etiket türlerinden biridir. buna ek olarak, üst termal etiketin termal etiketi, şerit kullanımına gerek kalmadan doğrudan termal baskı yöntemiyle basılır.Bu nedenle barkod yazıcınız doğrudan termal yöntemle uyumlu olmalıdır.

Kargo Etiketi

Eko Termal Etiket, Bu tür bir etiketi termal aktarım yöntemi ile yazdırılan diğer yazıcılarla yazdırmaya çalışmak gereksizdir. Lamine termal etiketler, daha düşük baskı maliyeti nedeniyle tercih edilir, çünkü eko termal etiket tipinden daha uzun süreli termal etiketlerdir ve baskı sırasında şeritlere ihtiyaç duymadan basılabilir. Lamine üst termal etiketin yüzeyi termal tabaka üzerinde koruyucu bir tabakaya sahiptir.

Eko Termal Etiket

Baskısız ve baskılı termal etiket termal etiket termal etiketler eco eco eco firmamız tarafından istenilen ölçüde üretilmiştir. Eko siparişi için bizimle iletişime etiket fiyatları, termal. Termal etiketleri kullanmak baskı maliyetlerinizi azaltacaktır. Bu etiket, özellikle kuru gıda ve bakliyat sektörlerinde dolaşımın hızlı olduğu ürünlerin kullanımı için uygundur. Zet etiketleri olarak, her boyutta ve renkte eko termal etiketler üretiyoruz.

Kaynak: Dega Basım Etiket Sanayi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here