Desenli Asfalt, Akrilik Zemin Kaplama ve Bisiklet Yolu Boyası Hizmetleri

0
22

Akrilik Zemin Kaplama, Akrilik boya nasıl kullanılır tamamen kullanım alanı ile ilgilidir. Uygulanacak yüzeye bağlı olarak şekillendirilebilir. Bu tip boya genellikle sporda kullanılır. Özellikle tenis kortları basketbol sahaları ve çok amaçlı alanlarda, akrilik zemin tercih edilir. Akrilik boya kuruma süresi diğer boyadan çok daha kısadır. Tiner koymak bu dönemde değişikliklere neden olmaz. Tiner uygulama sadece boya kullanımı kolaylaştırır. Akrilik boya genellikle beyazdır. İstenilen renk tonu, içine farklı renkler eklenerek elde edilebilir. Burada yapılan renk tamamen kişinin zevkine ve hayal gücüne bırakılır.

Akrilik Zemin Kaplama

Desenli Asfalt, Akrilik boyalar önde gelen yüksek performanslı boyalardan biridir. Dış koşullara uyum sağlayan bu boya, tüm hava koşullarında dayanıklılığı gösterir. Bu nedenle dış cephe boya işlerinde kullanılan ilk boya akrilik boyadır. Akrilik zemin kaplama uygulaması malzemelerimizin tanımı aşağıdaki gibidir akrilik zemin kaplama Mahkemesi yama bağlayıcı onarım malzemesi. Çimento ve kuvars kumu karıştırılarak kullanılır. Asfalt onarımları ve dolgular için kullanılan güçlü ve esnek bir malzemedir.

Desenli Asfalt

Bisiklet Yolu Boyası, Akrilik zemin kaplama akrilik Resurfacer akrilik esaslı bitümlü malzeme kuvars kumu ile karıştırılır ve asfalt zeminde ilk kat olarak uygulanır. Asfalt gözeneklerini kapatmak ve üzerine yerleştirilecek diğer malzemelerin zemine daha iyi yapıştığından emin olmak yararlıdır. Akrilik zemin kaplama taban kaplaması kalın bir “yastık” – süspansiyon malzemesidir. Sayesinde zemin kalınlığı ve süspansiyon kauçuk parçacıkları milyonlarca sağlar. Akrilik boya kullanılan akrilik malzeme bu sektörde en önemli malzemedir.

Bisiklet Yolu Boyası

Boyanın son derece dirençli olmasına neden olan su bazlı bir maddedir. Akrilik malzeme, boyaya çok hızlı bir şekilde kurumasını sağlar ve aynı zamanda boyanın zemine hızlı bir şekilde yapışmasını sağlar. Hem hava koşullarına hem de dış ortamın etkilerine karşı dirençli ve hızlı bir şekilde yapışma kabiliyetine sahip olan akrilik sistem, özellikle dış kaplamanın uygulanacağı alanlarda tercih edilmektedir. Dayanıklılığı sayesinde uzun süre kullanılabilir. Akrilik zemin kaplama yastığı nispeten daha ince bir “yastık” – süspansiyon malzemesidir. Kalın malzemeler arasında doldurur ve ek süspansiyon sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here