Elektronik Sigara Sepeti

0
67

Elektronik Sigara Sepeti, Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı, Profesör. Dr. Meftun Ünsal, “Dünya Sağlık Örgütü (WHO) araştırmasında. Elektronik sigara dumanı normal sigara dumanı fazla miktarda. Ağır metal ve silis parçacıkları bulundu” dedi. Ünsal, e-sigara olarak da adlandırılan elektronik sigaraların kontrolsüz olarak internet ve sosyal medya üzerinden satıldığını söyledi. Elektronik Sigara Sepeti DSÖ’nün önlenebilir ölüm ve hastalıkların başta gelen nedeninin dünya çapında olduğunu belirten Ünsal, elektronik sigaraların bağımlılığa neden olabileceğini vurguladı. Sigara bırakmaya yardımcı olarak yaygın olarak kullanılan. Elektronik sigara’nın aksine Unsal, “Elektronik sigara, güvenli olmayan. Kullanıcı dostu bir sistemde nikotin sağlayan bir elektronik cihaz” dedi.

Elektronik Sigara Sepeti

Elektronik sigaradaki kimyasal sıvı maddelerin bağımlılığı ve hastalık yaratma etkileri olduğunu söyledi. Elektronik sigara sigarayı taklit ediyor görünüşte, Profesör. Ünsal, “Nikotin elektronik sigara kartuşlarında sızıntı yapıyor ve cildin aşırı nikotin almasına neden olarak zehirlenmeye neden oluyor” dedi. Elektronik Sigara Sepeti WHO tarafından yapılan araştırmalarda, elektronik sigara dumanlarında ağır metal ve silis parçacıklarının normal sigara dumanından daha fazla olduğu saptanmıştır. Elektronik sigara dumanı içindeki Nikotin, sigara dumanında olduğu gibi bağımlılık yapıcı.

Kontrolsüz ve yüksek dozda alınan nikotin alımı, midede ve bağırsakta görülen yan etkiler. Baş ağrısı, çarpıntı, ağız ve deri hastalıkları için neden bu oluyor “Dr. Ünsal, bu cihazın kullanılması kardiyovasküler hastalıkları artırabileceğini, “Kişinin hava yollarının koruyucu fonksiyonunu etkiliyor ve akciğer iltihaplanmasına neden oluyor” dedi. Elektronik Sigara Sepeti “Hava yolu uzun süredir akciğerde birden fazla hastalığın oluşumuna zemin hazırlıyor” Meftun Ünsal. Sigarayı bırakmak için kullanıldığı söylenen elektronik. Sigaranın bu özelliğine dair bilimsel bir kanıt bulunmadığını kaydetti. Elektronik sigara, tanka konan veya sıvı tütünün buharlaştığı bir üründür.

Elektronik Sigara

Atomizör bobininin bobin kısmına bağlar Elektronik sigaralar pillerden elde ettikleri güçle bu işlemi gerçekleştirerek daha sağlıklı, kokulu, nikotin içerikli buhar. ElectronicSigaraevi.us veya başka bir elektronik sigara satıcısı. Birisi size elektronik sigarayı tamamen sağlıklı biri olarak söylüyorsa, ona inanmayın. Elektronik sigara zararlıdır. Bununla birlikte, elektronik sigaralar sigaradan ve geleneksel tütün ürünlerinden% 95 daha az zararlıdır. Elektronik Sigara Sepeti Sigarayı bırakmak tamamen seninle ilgilidir. Kendinize bu amacı diyorsanız, sigarayı bırakabilirsiniz. Elektronik sigaralar, bırakma sürecini kolaylaştıran ürünlerdir. Bu ürünler sigaranın yerini alıyor ve sigaradan ayrılma süreci sigara kullanıcısı için daha kolay oluyor. Elektronik sigaralar sigaradan daha az zararlıdır.

Sigara

Bununla birlikte, elektronik sigara tamamen sağlıklı olamaz. Bununla birlikte, elektronik sigaraların nikotinsiz toksinler ve toksik kimyasallar elde etmenizi sağladığı da ortaya çıkmıştır. Sadece elektronik sigara kullanmaya başladıysanız, yeni başlayanlar kategorisindeki elektronik sigara modelleri sizin için ideal olacaktır. Ayrıca gelecekte daha profesyonel elektronik sigara modellerine geçebilirsiniz. Elektronik Sigara Sepeti Profesyonel elektronik sigara, yaygın olarak mod elektronik sigara veya mod kutuları olarak bilinen elektronik sigara modelleridir. Vape-Pen olarak da bilinen basit modeller, elektronik sigara kullanmayı tercih eden kullanıcıların tercih edebileceği e-sigara modelleridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here