Etik Hosting Sunucu Hizmetleri

0
105

Merhabalar;

2014 senesinin Ocak ayından itibaren faaliyette olan ve müşterilerine kesintisiz hizmet sağlamayı amaçlamış bir firmayız.

Etik Hosting Sunucu  Hizmetleri Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından onaylı bir firmadır.

Firmamızın merkezi Antalya / Merkez’de faaliyet göstermektedir.

Amacımız sektörde sağlam adımlar ile ilerlemek ve yatırımlarımızı yöneterek kaliteli ve kesintisiz bir hizmet sağlamak. Tamamen müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak olumlu geri dönüşler almaktayız.

Sunucularımız genellikle HP ve Dell marka olup kullandığımız Switch ve Firewall Juniper markadır.

Sanallaştırma teknolojisi olarak VMware kullanmaktayız.

Lokasyon olarak Türkiye/Denizli  Datacenter konumlandırılmıştır.

Hizmetlerimiz

  • WordPress Hosting
  • E-Ticaret Hosting
  • Mail Hosting
  • Cloud Hosting
  • VDS ve VPS Server
  • Dedicated Server
  • Eticaret Hizmetleri Veriyoruz,Kurumsal Kimlik ve Web Tasarım Hizmetleri Veriyoruz

İletişim Bilgileri
Etik Hosting Sunucu Ve Yazılım Hizmetleri
Adres : Şarampol Caddesi Üçgen Sokak No:165 Muratpaşa / Antalya
Watsapp : 0534 204 31 79  Skypee: etikhosting

Destek : destek@etikhosting.com
Bilgi almak için : info@etikhosting.com
Web : www.etikhosting.com

WordPress Başlangıç Paketlerinde Bir Aylık Ücretsiz Hosting Kampanyamız Başladı . Bir Çok Paketlerimiz’de 1 Aylık Ücretsiz Ve Özel Kampanyalar Başlamıştır.Etik Hosting Olarak Müşteri Memnuniyeti Çok Önemlidir. 

WordPress Hosting Nedir ?

WordPress Hosting Paketi Diyince Müşteriler İçerisinde Hazır Temalı Veya İsteklerine Göre Tema Olduğunu Düşünüyorlar.Wordpress Hosting Paketinin İçerisinde WordPress En İyi Çalışıcak Litespeed Cache Ayarları Optimizasyonu Yapılmış Bir Şekilde Hızlandırılmış Bir Wordprees Kurulu Olarak Size Teslim Ediliyor. İçerisinde WordPressin Ücretsiz Verdiği Tema Bulunmaktadır. Dilerse Müşteriler Lisanslı Tema Aldıkları Zaman Kurulumda Yardımcı Olmaktayız. Tek İşimiz Hosting Ve Sunucu Yazılım Ve Seo Hizmetleri Ayrı Bir İşlemdir.  http://etikhosting.com/wordpress.php     2 Yıllık Alımlarda Domain Transfer Ücretsiz.

E-Ticaret Hosting Nedir ? 

Etik Hosting Size E-ticaret Hizmetlerinde Ayrıcalık Tanır Ve E-ticaret De Başlagınç Olarak Özel Hosting Paketlerini Sizlere Sunar. E-Ticaret Ürünlerinizi Sanal Olarak Pazarlayıp Satmanızı Sağlar Uzaktan Bakıldığı Zaman Kolay Görünüp,Aslında  Çok Zor Bir İştir Rakiplerinize Ayak Uydurmak Zorundasınız . Bu Yüzden Sitelerinizin Hız Konusu Çok Önemlidir. Tasarım Ve Hız Rakiplerinizi Geçmenizi Sağlicak Etkenlerdir.Etik Hosting E-Ticaret Hosting Paketini Aldığınız Zaman Sizlere İçerisinde Herşeyi Kurulu Standart Bir Tema İle Ödeme Modülü Yüklü Birşekilde Teslim Edilmektedir. Tema Ve Özel Modeller İle Size Destek Vermekteyiz Bizimle İletişime Geçtiğiniz Zaman Detaylı Bilgi Veriyoruz. http://etikhosting.com/e-ticaret.php    2 Yıllık Alımlarda Domain Transfer Ücretsiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here