Hamur Açma Makinası

0
84

Hamur Açma Makinası, Bilgisayarlı dosyalama makineleri üreten bir firma, 17 ülkeye ihracat yapmaktadır. 1989 yılında unlu gıda ürünlerinde kardeşleri ile iş kuran Elit Mutfak Ekipmanları. Zaman içinde makine ve teçhizatın parçalanması sonrasında kendilerine ait bir tamir atölyesi kurdular. Onarım atölyesini tam donanımlı bir atölyeye dönüştüren Ayçiçek kardeşler, kullandıkları makinenin üretimini yapmaya çalıştı. Gıda paketleme ve üretim hattı gibi makineleri yaptıktan sonra nihayet. Hamur Açma Makinası Baklava ve börek yapış yapış yapım makineleri imal ederek bir süre sonra Orta Doğu ve. Afrika ülkelerine ihracat yaparak Avrupa’ya geçti.

Hamur Açma Makinası

Baklavalı su birikintisini 60 kilogram alt ve saatte 70 tepsiyle açan makine. Kontrol panelindeki dokunmatik ekran ile hamur oranını ve nişasta oranını belirleme fırsatı verir. Sunflower, AA muhabirine yaptığı açıklamada, baklavanın neredeyse her ülkede. Yapıldığını anlatan Sunflower, Hamur Açma Makinası AA muhabirine yaptığı açıklamada. Elit Mutfak Ekipmanları ürettikleri makineden 40 işçinin işi tek başına yaptığını söyledi. Bu nedenle, ihracatta önemli başarılar elde ettiklerini söylediler. Avrupa’da işletmeler, yükselen işçilik maliyetlerinden kaçınmayı tercih ettiğini vurguladılar. Hamur Açma Makinası Sosyal medyaya ve uluslararası fuara katılan Ayçiçek, satışlarının olumlu yönde etkilendiğini belirterek. Firmamız kuruluşunda unlu gıda ürünleri olarak başladıktan sonra makine ve teçhizat satın. Alıp problemleri düzeltmek için bir tamir atölyesi kurduk.

Hamur Makinası

nasıl ticari olarak yapabileceğimizi düşündükten sonra makineler üretmeye başladık. Uluslararası fuarlara katılmaya başlayınca yurt dışına çıkmaya başladık ve şimdi Arjantin. Kanada, Almanya, Fransa, Rusya ve Çek Cumhuriyeti gibi 17 ülkeye ihraç ediyoruz “Yapıyor” dedi. “Bu nedenlerden birincisi, makinenin kendi parasını Hamur Açma Makinası kısa sürede ödemek ve. Diğeri de baklava hamurunu ve bu eserini yapabilecek insanların eski bir eserini açmak. Diyen Ayçiçek, yufka açma makinesi, bilgisayar altyapısıyla birlikte 4 farklı dil seçeneği üretti. Günümüzde Avrupa ülkeleri çok yüksek işçilik maliyetlerine sahiptir, insanlar işgücü maliyetlerini düşürmek ve rekabet etmek istemektedir; bu makine 40 işçinin yapabileceği yufka’yı açmaktadır Hamur Açma Makinası ve bu nedenle bu bakış açısından ona bakmanızın nedeni budur. “Ayçiçeği şimdi baklava’nın bir dünya markası olduğuna işaret ediyor.

Hamur Açma

Fakat tam olarak ilgilenilmeyen ülkeler var, ancak Arjantin’de bir baklava var. Ancak çok talep edilen ürün değil, bu makineyi alan bir şirket var. börek açmak için. Ülkenin kendi kültürlerine ve yerel mutfağına göre kesinlikle Hamur Açma Makinası bir börek var, bu yüzden Arjantin’e briket sattık. dedim. “Makine satışlarının başarısının bir Elit Mutfak Ekipmanları diğer önemli yanı da. AR-GE çalışmalarını yapmaları.” “Makine, o kadar ilginç ki, bunu yapmadan önce Ar-Ge’ye. Kesinlikle ihtiyacımız var, gerekli başarıyı gördükten sonra pazara gitmek istemedik” diye belirtti. Bu nedenle, bu makinenin satışı öncesinde kesin ve önemli deneyler yaptık. Hamur Açma Makinası “ifadelerini kullandıklarını anlatan Ayçiçek, farklı makina yapımı üzerine düşünürken. Duruşmalara devam edileceğini ve daha sonra da ihracat yapacaklarını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here