Hasta Yatağı Kiralama

0
26

Hasta Yatağı Kiralama, İstanbul ve hasta yatakları satan firmamız evde iyileşme sürecinde olan hastaya özen gösterir ve daha hızlı iyileşmenin en iyi yoluna yardımcı olmak için ekonomik fiyatlı bir hasta yatak kiralama hizmeti sunmaktadır. İyileşmeyi çabucak kazanmak için İyileştirme Yatak’ınızı rahat, dayanıklı bir hasta yatağı için seçin. Kendi üretimimiz olan hasta kafesleri, bütçeden daha uygun fiyatlıdır ve piyasadan daha ekonomiktir. Aynı zamanda, Hasta Yatağı Üretici Şifa Yatağı alanıyla birlikte uzaman ekibi her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Sağlığına ulaşmak için evde tedavi edilmesi gereken birçok hastaya bakım ve rahatlık sağlar.

[b]Hasta Yatağı Kiralama[/b]

İsterseniz, kiralayabileceğiniz Hasta Yatak Modellerimizi de satın alabilirsiniz. Hastalığınız sırasında evinizde bir Hasta Yatağı’nda harcamanız gereken şey, rahat, konforlu ve güvenli yatak takımlarımız arasından seçim yapabilirsiniz. Danışmanlarınız, Hasta Yataklarından birini seçmeden önce göz önüne alınması gereken hususları size bildirir. Ayrıca hasta karyolalarının seçiminde şunları belirtmek isteriz; Hasta yatağının fiyatının yanı sıra fonksiyonların da sizinle uyumlu olması çok önemlidir. Hasta ve Hasta Bakıcısı, hastalık sürecinde rahat, kullanışlı ve kolaylaştırıcı bir Hasta Yatağı seçerken doktor veya sağlık profesyonelinin tavsiyelerini dikkate almalıdır. Hastanın, hastayı rahatça ve rahatça görebilmesi yanı sıra hastanın rahat olabilmesi de çok önemlidir. Hasta yatağı kiralama, kısa yatağı olan hastalarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için platin yataktan ilk kez tasarlanan hasta yatak kiralama sistemidir.

[b]Hasta Yatağı[/b]

Kısa süreli hasta yatağı kullanılması durumunda hasta, hastanın durumunu ekonomik olarak daha da kötüleştirmeyecek ve hastanın yatak ihtiyaçlarını yönetebilecek şekilde aylık olarak tutulmalıdır. Bir hasta 4 aydan uzun süre uyku halindeyken veya yatağın ne kadar süreceği belli değilse, hasta yatak kiralama önerilir. 4 Daha uzun süre yatması muhtemel olan hastalar için, platin yatak hasta yatak kiralama sistemini önermez. Bu durumlarda, hasta yatağı modellerinden birini satın almak faydalı olacaktır. Platinum Bed, hasta yatak kiralama fiyatları aylık olarak ücretlendirilir. Hasta yatak kiralama kategorisinden istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Ürünleri seçmede zorluk çeken 24 saat telefonlarımızdaki müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Seçtiğiniz hastanın beşik modeli, hizmetle aynı gün gönderilir. Veya ertesi günün 3 saati içinde kendiniz için randevu alabilirsiniz. 09-12, 12-15, 15-18. Web sitemizde belirtilen fiyatlar aylık fiyatlardır ve nakliye ve kurulum için çok uzak alanlar haricinde ek ücret yoktur.

[b]Hasta Yatakları[/b]

Platin Yatak; hasta yatağı, hasta yatağı, serum çuvalı ve alez (hasta yatak örtüsü), hasta yatak kirası da dahildir. İnternet sitemizdeki hasta yataklarından seçtiğiniz hasta yatak modeli, adresinize getirilir ve servis personelimiz tarafından kurulur. İlk ayın ücreti kurulum sırasında nakit olarak ödenir. Gelecek ayın aynı gününe kadar hasta bir yatak kiralayacaksınız. Eğer işinizi ertesi ayın aynı gününde tamamladıysanız, bizi arayabilir ve geri göndermek istediğinizi belirtebilirsiniz. Hastalık iznini uzatmak istersen, 5 ay süren indirimlerden yararlanabilirsin. Bu indirimler, seçtiğiniz ürünlerin altında listelenir. Banka eftinde veya havayolunda indirim uygulayarak uzun ay ödemelerini bir ay uzatabilirsiniz. Platin yatak, tüm hasta yatağı kiralanmaları için bir hastadan diğerine bir enfeksiyonu önlemek için tüm hasta yatak iskeletlerini dezenfekte ederek dezenfekte eder. Hastanın karyolasına yerleştirilen hasta yatağı (yatağı) jilted şekilde gönderir. Alez (hasta yatak örtüsü) sıfır olarak verilir ve bir hediye olarak sunulur. Hasta yatak kiralama sistemini ilk başlatan ve profesyonel bir şekilde devam eden tek şirket platin yataktı. aşağıdaki ürünleri seçerek kiralık hasta yatak takımı modellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Geçmiş olsun isterdim.

Kaynak: [b]Şifa Hasta Yatakları[/b]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here