İkbal Denizcilik – Gemi Donatım ve Borulama Hizmetleri

0
22

Gemi Donatım, Boru projelerinde izometrik çizimler düzen çizimleri ve malzeme listeleri müşteriye eksiksiz ve doğru bir şekilde sağlanmaktadır. Saha uygulamalarında son derece deneyimli ekiplerle çalışıyoruz. Mekanik montaj işlerinde boru hatlarının çalışmasından çelik konstrüksiyon kanal adını alan yaklaşım bir proses borusunun sonunda iken borunun başında yeni bir işin konabileceğini söyler. Örneğin bir işlemin çalışması için 4 farklı aşamadan geçmesi gerekir: bu dört fazın her biri her işlem için tekrarlanacaktır. Bu örneğin P1 sırasıyla fetch decode execute ve store aşamalarından geçeceği anlamına gelir.

Gemi Donatım

Borulama, Bu bize her aşamada ayrı bir süreç çalıştırmanın avantajını verir. Bu modülün sonunda gemilerde çeşitli boru hatlarının üretimi ve montajı sırasında gemi inşa elemanlarını tanıyarak ekipman ve montaj projelerinin uygulanması sırasında dikkate alınması gereken yöntem tekniklerini öğrenebilir ve uygulayabileceksiniz. Yukarıdaki tablo soldaki zamanı gösterir. Başka bir deyişle T1 zamanından sonra T2 zamanı anında. Bu akışa göre P1 işlemi üstte ilk satırda sisteme alınır.

Borulama

Ballast Treatment System, İkinci kez T2 P1 işlemi decode fazına geçtiğinde P2 işlemi sisteme alınır ve getirilir. Bu süreç böylece T2 sonunda devam ediyor zaman P1 iş tamamlandı P2 iş saklanır iken p5 iş işlenmeye başladı ve getirilen. Gördüğünüz gibi iş 4 aşamaya ayrıldığında 4 farklı iş aynı anda işlenir. Bu işlem pipelining olarak adlandırılır çünkü bir borudan örneğin T5 P1 boru hattı akar ve P2 borusunun bir ucunda ve P5in diğer ucunda olduğu düşünülmektedir. Bu yaklaşım ayrıca günümüzün işlemci mimarileri kullanılır. boru ekipman ve makine montajı.

Ballast Treatment System

İyi bir araştırmacı her zaman kendi bilgisini kendisine Bir gemi boş veya kısmen yüklü halde yelken açtığında balast su arıtma sistemi pervanenin geminin motorunun daha verimli kullanılmasını sağlamak için batmasına izin verir. Balast vesilelerle ve özel durumlarda diğer operasyonel nedenlerle de kullanılır. En son balast suyu düzenlemesi hakkında daha fazla bilgi burada bulunabilir. Örnek olarak taşıma bantları gibi yükleme ve boşaltma aparatı arasında optimum mesafeleri koruyarak hala ayakta ve hasar çarpışma.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here