iPhone 7 Ekran Değişimi – Cep Hastanesi

0
21

[url=https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-7-ekran-cam-degisimi/][b]iPhone 7 Ekran Değişimi[/b][/url], en çok beklenen ürünlerinden biri olan iPhone 7, kullanıcılarıyla buluştuğu için çok memnun oldu. Tasarım farkları ve görüntü özellikleri ile bu cihazlarda sıkça görülen kusurlar, kendi kalite anlayışıyla çözümler üretiyor ve birçok müşterimizden memnun kaldık. Ülkemizde iPhone’da ilk değişim ve onarım hizmeti veren firmalardan biri olmanın gururuyla, özel ortamımızda ayrıcalıklı bir teknik servis olmaya devam ediyoruz. Pil sorunları, ekran bozulmaları, ekran çatlaklar, ekran geri sarma gibi sorunlara anında çözüm sunuyoruz ve cihazınızı en kısa zamanda deneyimli bir servis farkıyla teslim ediyoruz. Özel müşterilerimizin bize danıştığı konular arasında iPhone 7 ekran camı değiştirme talepleri var. Genel olarak dokunmatik telefonların genel sorununuz dokunulduğunda çalışmadığı veya hiç çalışmadığı gerçeği, yıllardır üzerinde çalışmakta olduğumuz sorunlardan biridir. Iphone 7 ekran camı değiştirme uzman ekibimiz sayesinde sizin için hemen bunu yaparız.

cihazınız döviz sonrasında aynı ekran özellikleri ve orijinal durumuyla kullanılmaya devam edemez. Cep Hastaneleri olarak, cihazınızı ilk gününüzde kullanacağınız garantisiyle iPhone 7 ekran camı alışverişinde bulunuyoruz. Memnun kalmanızı önemseyen firmamız yıllar içinde farklı telefon modeli problemlerine çözümler üretmiştir ve birçok kayıtlı kayıtlı kullanıcı potansiyeline ulaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Iphone 7 ekran camı alışverişinde doğru adrese geldiğinizde nazik bir servis konseptine sahip teknisyenlerimizin şeffaf servisini göreceksiniz. Cihazınızın sorununu ücretsiz olarak değerlendiren ekibimiz size tüm detayları ve maliyet bilgilerini verir ve onayınızla birlikte iPhone 7 ekran camı gibi sorunlarınızı çözer. Her değişiklik orijinal parçalarla yapılır. Dolayısıyla, dokunmatik ekranınızın değişmesi gerekiyorsa, firmamız sizi bilgilendirecek ve orijinal iPhone 7 parçaları ile değiştirecektir.

[b]iPhone 7 Ekran Değişimi[/b]

Firmamız orijinal parça güvencesi ile iphone 7 ekran camının değiştirilmesini sağladığından piyasa koşullarının en iyi fiyatı size sunulacaktır. Lütfen orijinal parça garantisi sunmayan teknik servislere cihazlarınızı yerleştirerek, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın. Sık sık orijinal olmayan telefonlarla karşılaşıyoruz ve bu parçaları farklı arızalara neden olan gerçek iPhone ürünleriyle değiştiriyoruz. Dokunmatik ekran ekipmanının hassasiyetini almak ve orijinal ürünlere yön vermek doğru olacaktır.

İstanbul’da ikamet ediyorsanız, servis yoğunluğuna göre 2-3 saat içinde iPhone 7 ekran camınızı değiştirebilirsiniz. 311748961 numaralı yurtiçi kargo şirket koduyla pazarlık ettiğimiz Türkiye’nin her yerinden, ücretsiz olarak 248789196 no’lu telefondan MNG kargo gemileri ile gönderebilirsiniz.cihazını yaptığınızı belirterek aynı gün yaptı. Ödeme, cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra EFT ve banka havalesi yoluyla Bize Ulaşın hesap numaralarımız üzerinden yapılabilir.

Kırılmış ön camı, profesyonel ekipmanlarla ve yurt dışından özel pres makineleri ile kolayca çıkarabiliriz. Daha sonra ; Katı ekran özel çözümlerle temizlenir. Mağazalarımızda orijinal ” GORILLLA CAM ” cam ve cam ön camda monte etmek için kullanılan ısı yalıtımlı OCA malzemesine uygulanır. Son olarak, elyaf kumaşlarda kullanılan laminasyon makinelerimizin yardımıyla boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde sıkıştırıyoruz. Telefonunuzun ortalama 2 saatlik iphone 7 ekran değiştirme işleminden sonra dokunmaya duyarlılığı LCD ekranınızın canlılığı ve parlaklığı, telefonunuzu ilk aldığınız zamanki gibi kalır ve onu değiştirmeniz mantıklı değildir. teknik servis sağlayıcıları.

Kaynak: [b]Cep Hastanesi[/b]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here