iPhone 8 Ekran Değişimi – Cep Hastanesi

0
55

[url=https://www.cephastanesi.org/iphone-servisi/iphone-8-ekran-cam-degisimi/][b]iPhone 8 Ekran Değişimi[/b][/url], Mobil Hastane 8 olarak iPhone ekran camı Türkiye’deki Yazar Fira yerine önce bizdeğil. IPhone 8 Telefonunuz Geri Vites ve Cam Kırıldı? Telefonunuzda bir görüntü varsa ve onu kullanabilirsiniz, tam bir ekran değişimi yapmak zorunda kalmadan yüksek bir bedel ödemeyin! Servis istasyonlarımızda; iphone 8 ekran camı sadece 399 TL 2-3 saat değişiyor, sorunu çözmüyoruz. Kırılmış ön camı, profesyonel ekipmanlarla ve yurt dışından özel pres makineleri ile kolayca çıkarabiliriz. Daha sonra ; Katı ekran özel çözümlerle temizlenir. Mağazalarımızda orijinal ” GORILLLA CAM ” cam ve cam ön camda monte etmek için kullanılan ısı yalıtımlı OCA malzemesine uygulanır. Son olarak, elyaf kumaşlarda kullanılan mutfak laminasyon makinelerimizin yardımıyla boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde sıkıştırıyoruz.

[b]iPhone 8 Ekran Cam Değişimi[/b]

Telefonunuzun ortalama 2 saatlik iphone 8 ekran camı değiştirdikten sonra dokunma duyarlılığı LCD ekranın canlılığı ve hafifliği, telefonunuzu ilk aldığınız zamanki gibi kalır ve onu değiştirmeniz mantıklı değildir. teknik servis sağlayıcıları. Orijinal LCD ekranınız değişmeyecek. Dokunma hassasiyetinde herhangi bir kayıp olmaz, orijinal dokunmatik paneliniz değişmez. Ekrandaki plastik çerçeve değişir ve eskisi kirli ise, yeni bir çerçeve oluşturulur. Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ve ekran hasar görmez. İşlem özel makineler ve vakum teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilir. İstanbul’da ikamet ediyorsanız, servis yoğunluğuna göre 2-3 saat içinde iPhone 8 ekran camınızı değiştirebilirsiniz. 311748961 numaralı yurtiçi kargo şirket koduyla pazarlık ettiğimiz Türkiye’nin her yerinden, ücretsiz olarak 248789196 no’lu telefondan MNG kargo gemileriyle gönderebilirsiniz. Ödeme, cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra EFT ve banka havalesi yoluyla Bize Ulaşın hesap numaralarımız üzerinden yapılabilir. Iphone serisinin en çok beklenen ürünlerinden biri olan iPhone 8, kullanıcılarıyla buluştuğu için çok memnun oldu. Tasarım farkı ve görüntü özellikleri ile bu cihazlarda sıkça görülen kusurlar, kendi kalite anlayışıyla çözümler üretiyor ve birçok müşterimizden memnuniyet duyuyoruz. Ülkemizde iPhone’da ilk değişim ve onarım hizmeti veren firmalardan biri olmanın gururuyla, özel ortamımızda ayrıcalıklı bir teknik servis olmaya devam ediyoruz.

[b]iPhone Ekran Değişimi[/b]

Pil sorunları, ekran bozulmaları, ekran çatlaklar, ekran geri sarma gibi sorunlara anında çözüm sunuyoruz ve cihazınızı en kısa zamanda deneyimli bir servis farkıyla teslim ediyoruz. Özel müşterilerimizin bize danıştığı konulardan iphone 8’i kullanmaktan başka bir şey değildir, iphone 8 ekran camı değiştirme talepleri vardır. Genel olarak dokunmatik telefonların ortak bir sorun olmaması veya dokunmanızın gerektiği gibi çalışmaması, yıllardır üzerinde çalışmakta olduğumuz sorunlardan biridir. Uzman ekibimiz sayesinde iphone 8 ekran camınızı değiştirme işlemini sizin yerinizde hemen yapacağız. cihazınız döviz sonrasında aynı ekran özellikleri ve orijinal durumuyla kullanılmaya devam edemez. Cep Hastaneleri olarak, cihazınızı ilk gününüzde kullanacağınız garantisi ile iPhone 8 ekran camı yenisiyle değiştiriyoruz. Memnun kalmanızı önemseyen firmamız, yıllarca tecrübesiyle farklı telefon modeli problemlerine çözümler geliştirmiştir ve birçok kayıtlı kayıtlı kullanıcı potansiyeline ulaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Iphone 8 ekran camı alışverişinde doğru adrese geldiğinizde teknisyenlerimizin nazik hizmet anlayışı ile şeffaf hizmetini göreceksiniz. Aygıt sorununuzu ücretsiz olarak değerlendiren ekibimiz, tüm ayrıntıları ve maliyet bilgilerini size verecek ve onayınızla iPhone 8 ekran camı değişikliği gibi sorunlarınızı çözecektir. Her değişiklik orijinal parçalarla yapılır. Bu nedenle, dokunmatik ekranınızın değişmesi gerekiyorsa, firmamız sizi uyaracak ve sizi orijinal iPhone 8 parçayla değiştirecektir. Firmamızın iphone 8 ekran camı değiştirmesinin orijinal parçalarının güvencesi ile piyasanın en iyi fiyatı sizlere sunulacaktır.

[b]Cep Hastanesi[/b]

Lütfen orijinal parça garantisi sunmayan teknik servislere cihazlarınızı yerleştirerek, paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın. Sık sık orijinal olmayan telefonlarla karşılaşıyoruz ve bu parçaları farklı arızalara neden olan gerçek iPhone ürünleriyle değiştiriyoruz. Dokunmatik ekran ekipmanının hassasiyetini almak ve orijinal ürünlere yön vermek doğru olacaktır. Eşsiz hizmet, uygun fiyatlar ve garantili telefon tamiratı ve değiştirme parçaları için güvenilir ekibimizle iletişime geçin. IPhone kullanımınızı riske atmayın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here