iPhone Batarya, Kasa ve Kamera Değişim Hizmetleri

0
6

iPhone Batarya Değişimi, iPhone 5 kulaklık soketi değişimi gerektiren durumlardan bir tanesi soketten içeri toz ve partiküllerin girmesidir. Bu partikküller uzman teknisyen tarafından değil de bizzat tarafınızca yabancı bir madde ile temizlenmesi kulaklık soketinin bozulmasına sebebiyet vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Servisimize gelen iPhone 5 cihazınızın kulaklık soketi tarafımızca incelenir ve temizlenme ile kurtarılıp kurtarılamayacağına bakılır. Temizleme ile soket çalışmazsa tamir edilmesi ya da yenisinin takılması gerekmektedir. Kulaklık soketinin arızalanmasının bir diğer sebebi de duşta müzik dinlemektir. Soketin çevresinde buhar nedeniyle su damlacıkları oluşmakta ve böylece cihazda oksitlenme olmaktadır.

iPhone Batarya Değişimi

iPhone Kasa Değişimi, Bu tarz durumlarla karşılaştıysanız eğer iPhone şarj soketi değişimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. iPhone şarj soketi değişimi fiyatı için ise bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz. 7 iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi iPhone 5 şarj soketi değişimi işlemini Kadıköydeki şubemizde maksimum 30 dakikada yapıp teslim ediyoruz. iPhone şarj soketi değişimi servisimizde garantili olarak yapılır. Şarj soketi bozulmasının sebebi cihaz şarja takılırken orantısız kuvvet uygulanması ve cihazı şarjda çıkarırken nizami olarak çıkarılmamasıdır. Gsm Garantisi altında yapılmaktadır.

iPhone Kasa Değişimi

iPhone Kamera Değişimi, Servisimizdeki uzman Apple teknisyenlerimiz ile ortalama 30 dakika veya 1 saat içinde onarımı yapılıp tüm testleri yapılmış şekilde teslim edilir. İphone Ekran Değişiminden sonra kesinlikle parmak izi çalışmama sorunu bulunmamaktadır. Ekran Değişiminden sonra siz değerli müşterimizin verileri kesinlikle silinmemektedir. İphone Ekran Değişimi Servisimizde iki çeşit Ekran bulunmaktadır. Birisi orijinal ekran diğeri ise A kalite ekran kullanılmaktadır. iPhone ekran konusunda hizmet sunan birçok farklı firma bulunuyor. Ancak firmamız bu konuda sizlere en iyi hizmetlerden bir tanesini sunuyor.

iPhone Kamera Değişimi

Bildiğiniz gibi bir teknik servise gittiğiniz zaman telefonunuzun günlerdir size verilmediği olur. Ancak firmamızda ise sizlere görebileceğiniz en hızlı hizmet sunuluyor. Telefonunuz ile teknik servisimize geldiğiniz zaman cihazlarınızın sorunu sizin gözünüzün önünde tespit edilmekte ve çözülmektedir. Sadece saatler içerisinde telefonlarınız onarılmış ve çalışır bir halde size teslim edilmektedir. İphone Ekran Değişim İşlemi ne kadar sürer Ekran değişimleri bir saatte veya aynı gün içerisinde yapılır. Servis yoğunluğuna göre size tam süre bilgisi tarafınıza iletilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here