iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Hizmetleri

0
24

iPhone Ekran Değişimi, Bu durumda yapacağınız şey şüphesiz yetkili bir servisin yolunu tutmak olacaktır. Ancak telefonun ekranının kırılması garanti kapsamında değildir ve size yetkili servis ekranınızın durumuna göre 2000 TLye varan rakamlarda bir fatura çıkartacaktır. işlemini yapan şirkete ve kişiye göre hem fiyatta hem kalitede büyük farklılıklar gösteren bir konudur. Öncelikle belirtmeliyiz ki görselde görüldüğü üzere kırık veya çatlak olan ekrana diş macunu sürerseniz hiçbir değişiklik olmaz hatta ekranınızı daha kötü duruma bile sokabilirsiniz bu yüzden emin olmadığınız bilgileri asla uygulamayın.

iPhone Ekran Değişimi

Ekran Değişimi, Akıllı telefon ekranları cihazların en göz önünde bulunan en çok enerji harcayan ve tüm işlemlerin yapıldığı en önemli parçalardan biridir. Ekranın bozulması durumunda cihaz neredeyse tamamen işlevsiz hale gelir ve kullanıcı mağdur olur. Ekran kırılması durumlarında kullanıcılar ya yeni cihaz almakta ya da kırılan ekranı tamir etmektedir. Bugün biz kırılan telefon ekranının tamiri konusunda önemli bilgiler paylaşacağız. Öncelikle ekranların yapısından bahsetmek istiyoruz böylece kırılmaya sebep olan durumları ayrıca tamir süreçlerini daha iyi anlatabileceğiz. Telefon ekranları genel olarak 2 ana katmandan oluşur. Bu katmanlar halk arasında ön cam ve dokunmatik panel olarak bilinir.

Ekran Değişimi

iPhone Tamiri, Bazı durumlarda sadece ön cam kırılırken bazı durumlarda dokunmatik panel kırılıyor veyahut hem ön cam hem de dokunmatik panel kırılabiliyor. Ekranın hangi bileşeni kırılırsa kırılsın komple ekran değişimi yapmak cihazınız için en doğru karar olacaktır zira ön cam veya dokunmatik panel değişimi yapan yerler genel olarak yan sanayiden bu parçaları üretip telefonunuza monte etmektedir. Yan sanayi parçaların kullanımına kesin bir şekilde karşı olan CepteTamir ve tüm sağlayıcılar bu yan sanayi parçaların ilerleyen zamanlarda ne gibi sorunlar ortaya çıkardığının da farkında tabi ki.

iPhone Tamiri

iPhone 6 ekran tamiri nasıl yapılır iPhone 6 ekran değişimi alanında uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından ekran değişimi için gerekli tüm teknik servis ortam koşullarının sağlandığı ortamda cihazınıza özgü özel üretim teknisyen ekipmanları ve tek parça ürün kullanılarak yapılır. Ekran onarımı süresi teknik servisimize uğradığınız taktirde ortalama 30 dakikadır. Servisimize gelemeyecek durumda iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak 3 üç iş günü içerisinde ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here