iPhone X – Samsung ve Huawei Ekran Değişimi

0
25

iPhone X Ekran Değişimi, Bir değişim özellikle AMOLED ekranlarda, ekranın yan durumunda orijinal yedek parça endüstrisini kullanmak için yapıldığında modifiye çünkü samsung telefon desteği whatsapp Samsung Serisi renk farkı ve görüntünün önemli derecede hem açısından soluk negatif bir durumun tarafında duran rahatsız bir durumla karşı karşıya ve j4 kullanabilirsiniz nedenlerle ortaya çıkar bu durumlarda orijinal Samsung ekranını kullanmak fazlaca önemlidir, çünkü süreç esnasında ekranı değiştirmek, orijinal ekranlar telefonunuz da yan endüstri ekranlar kadar görünmüyor rağmen ekran nerede ise en önemli parçasıdır sağlık açısından belirli ölçümler ve değerlere sahip ve hem de daha uzun bir ömrü vardır.

iPhone X Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi, Samsung j4 ekran değişimi ve müşterilerimizin değişiklik fiyatından sonrasında bu sorunu arayanlar da dahil olmak üzere öteki modeller, telefonumun açıklaması genellikle bir morleke veya melankoli yönü sanki ekran gençken akıyordu ve Samsung AMOLED ekran kırılma olayı bazen dışarıdan yanlış anlaşılıyor, özellikle de bir incelemeden sonrasında ışıklı bir ortamda, bir çatlağın kolayca olduğu görülebilir, tabii ki, bu çatlak içine harici ekran kısmının ekran ön cam cam bir kırık yada çatlak gücü eksikliği sebebiyle ekranda yapının inceliği AMOLED ekran iphone durumu çok farklıdır değiştirir.

Samsung Ekran Değişimi

Huawei Ekran Değişimi, Buna ek olarak, tamamen orijinal parçalar ve tam 2 senelik garanti mobil hastane ekranından meydana gelen herhangi bir sorun olması durumunda sual sormadan onarım edileceksiniz ve doğal ki gelip ücretsiz tamir ediyoruz. Tüm bunlara ek olarak, onarım ücretini 6 taksitle ödemenize izin veriyoruz, böylece yüksek onarım ücretini aniden ödeyemeyeceksiniz ve bütçenizi sallayacaksınız. İPhone x ekran değiştirme ve arka cam iPhone x arka cam kırma, iPhone x kullananlarının korkulu bir rüyasıdır.

Huawei Ekran Değişimi

Cep Hastanesi, Peki kırık ekranlı veya kırık arka camlı bir telefon kullanmanın dezavantajları nelerdir? Her şeyden önce, dokunmatik ekrandaki performans düşüşü, işlemciyi ısıtan bozulma olmuş cihazlar olan tazyikla kırık ekran tarafından yaşanır ve daha önce kolayca meydana getirilen işlemler daha uzun zaman alır. Nihayetinde, performansta gözle görülür düşüşler vardır ve gelecekte meydana gelen kazalarda daha çok mesele ortaya çıkar. Ayrıca Apple tarafınca sağlanan orijinal ve orijinal olmayan ekranlardan daha ucuz olan orijinal.

Kaynak: Cep Hastanesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here