İptal ve iade koşulları

SEO CEO’su Müşteri, ürün satışı tarihinden sonra herhangi bir mazeret olmadan satın alınan ürünlerin veya hizmetlerin geri ödemesini isteyebilir.

Koşulsuz geri dönüş koşulları yalnızca Analizler için geçerlidir. SEO, Reklam, Promosyon Yazarlığı, Yazılım Desteği gibi ürün ve hizmetler iadenin kapsamı dışındadır.

Müşterinin iade talebinde bulunması durumunda, SEOCEO müşteri hizmetlerine e-posta yoluyla bildirmekle yükümlüdür.

SEOCEO, fatura, EFT, nakit ya da kredi kartı işleminin kısmi bir iadesi yapabilir.

TÜKETİCİ HAKLARI – ÇAĞRI – İPTAL KOŞULLARI
GENEL:

1. Kullandığınız web sitesi vasıtasıyla elektronik ortamda sipariş verirseniz, ön bilgi formunu ve size verilen uzaktan satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2. Katılımcılar, 6502 No’lu Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Hakkında Yönetmelik (RG: 27.11.2014 / 29188) ile yürürlükte olan yürürlükteki yasaları, satın aldıkları malların satışı ve teslimine ilişkin hükümlerine tabidir.

3. Nakliye ücreti olan kargo ücretleri, alıcılar tarafından ödenecektir.

4. Satın alınan her ürün, yasal süresi olan 30 günün aşılmamak üzere, alıcı tarafından belirtilen adrese kişiye ve / veya kuruluşa teslim edilecektir. Ürün bu süre içerisinde teslim edilmiyorsa, Alıcılar sözleşmeyi feshedebilir.

5. Satın alınan ürün, siparişte belirtilen niteliklere ve varsa garanti belgesine uygun şekilde tam olarak teslim edilmelidir.

6. Satın alınan ürünü satmak imkansız ise, satıcı, öğrendikten sonraki 3 gün içinde alıcıyı yazılı olarak bildirmelidir. Toplam fiyat, 14 gün içinde Alıcıya iade edilmelidir.

SATINALMA ÜRÜNÜ ÖDENMEYEBİLİRSEZ:

7. Alıcı, satın alınan ürünü ödeyemezse veya banka kayıtlarında iptal ederse, satıcının ürün teslim yükümlülüğü sona erer.

KREDİ KARTININ BELİRLİ KULLANIMI İLE ALIŞVERİŞ:

Alıcı tarafından ödenen kredi kartının, ürün teslimatı sonrasında yetkisiz kişi tarafından yetkisiz kullanılması halinde ve satılan ürünün fiyatı ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından satıcıya ödenmezse, alıcı ürüne bildirimde bulunacaktır Sözleşmenin 3 gün içinde SATICI’ya iade edilmesi gerekir.

TAHMİN EDİLMEYEN ÜRÜNÜN İÇİNDE ÜRÜNÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLMESİ İSTENİYORSA:

9. Satıcı, kanıtlayamayacağı ve ürünün sonunda teslim edilemediği herhangi bir mücbir sebep halinde durum Alıcıya bildirilecektir. Alıcı, siparişin iptali, benzer bir üründeki ürünün değiştirilmesi veya kesintiden sonra teslimatın ertelenmesini isteyebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; Ödeme nakit olarak yapılırsa, bu ücret iptal tarihinden itibaren 14 gün içinde ödenir. Alıcı kredi kartı ile ödeme yaparak iptal ettiyse, ürün iptal tarihinden itibaren 14 gün içinde ürün bankasına geri gönderilir, ancak banka, 2-3 hafta içinde alıcı hesabını aktarabilir.

ALICI İÇİN ÜRÜNÜN KONTROL EDİLMESİ:

10. Borç veren, teslimat öncesi sözleşmeli mal / hizmeti denetleyecek; kırık, yıpranmış gözyaşı, vs hasarlı ve kusurlu mal / hizmet kargo şirketinden. Teslim edilen mal / hizmet hasar görmemiş ve sağlam sayılır. ALICI, Teslimattan sonra mal / hizmet dikkatle korunmalıdır. Geri çekme hakkı kullanılırsa, mal / hizmet kullanılmamalıdır. Fatura, ürünle birlikte iade edilmelidir.

CAYMA HAKKINDA:

11.ALIC; SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak, herhangi bir hukuki veya cezai sorumluluk olmaksızın ve bu talebi reddetmek için herhangi bir neden bulunmaksızın, satın alınan ürünün teslim alındığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün içinde veya satın alınan kişiye / kuruluştan mal.

12. ÖNEMLİ BİLDİRİM İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET
İSİM BAŞLIĞI:
ADRES:
E-POSTA:
TEL:
FAKS:
ARAMA YÖNÜ:

13. Uzman, satın aldığı bir hizmetse, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten başlar. Geri çekme hakkı sona ermeden önce, hizmetin tüketicinin onayıyla başlatılan hizmet sözleşmelerinde geri çekme hakkı kullanılamaz.

14. Oturma izninin kullanılmasından doğan masraflar SELLER’e aittir.

15. İadenin hakkını kullanmak için, SATICI’ya gönderilen mektupla, faksla veya e-postayla 14 (on dört) gün içinde yazılı olarak bildirilmeli ve ”

KOLTUK KULLANIMI:

16.3. (Geri ödenmesi gereken bir öğe bir teşebbüstür ve iade edilirse kurum tarafından verilen bir geri ödeme kartı ile birlikte gönderilmesi gerekir.) Geri ödeme iptal edilmezse kuruluş adına verilen sipariş iadeleri tamamlanmaz.

17. İade formu, iade edilecek ürünlerin kutusu, paket ve standart aksesuarlar ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir.

İADE KOŞULLARI:

18. ALICI, çekilme bildiriminin alınmasından itibaren 10 gün içinde toplam bedeli ve borçlu borcunu ALICI’ya getiren belgeleri iade etmek ve malları 20 gün içinde iade etmekle yükümlüdür.

19. Ateşin hatası nedeniyle malların değerinde bir azalma olması halinde veya geri dönüşün imkansız hale gelmesi durumunda ALICI FIREWORK’un zararını telafi etmekle yükümlüdür. Bununla birlikte, ALICI, malların veya ürünün süresi içinde uygun şekilde kullanılması nedeniyle geri çekme hakkının değiştirilmesi veya bozulmasından sorumlu değildir.

Kampanyanın miktarı, çekme hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından belirlenen sınırdan düşükse, kampanyadan yararlanan indirim tutarını iptal eder.

GÖRÜNTÜLEMEYE KULLANILAMAYAN ÜRÜNLER:

21. İç çamaşırı, mayo ve bikini tabanları, makyaj malzemeleri, atılabilir eşya, ALICI’nin talebi doğrultusunda veya kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanan veya hemen sona erme tarihi geçmesi muhtemel olan eşyalar, ALICI tarafından teslim edildikten sonra ALICI tarafından paketlendiğinde sağlık ve hijyen için uygun olan, doğumdan sonra diğer ürünlerle karıştırılarak doğadan ayrılamayan ürünleri, sağlananlardan başka gazete ve dergiler gibi süreli yayınlarla ilgili malları dijital medya içeriği, yazılım programları, veri kayıt ve veri depolama aygıtları, bilgisayar malzemeleri, ambalaj malzemeleri, ambalaj malzemeleri, JIN, ALICI tarafından açılmışsa, Yönetmeliğe uymak mümkün değildir. Ayrıca, iptal hakkının sona ermesinden önce tüketicinin izniyle verilen hizmetler için para çekme hakkının kullanılması da mümkün değildir.

22. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç çamaşırı, mayo, bikiniler, kitaplar, fotokopi yazılımları ve programları, DVD, VCD, CD’ler ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, bant vb.) Için açılmamış, denenmemiş ambalajlar, bozulmamış ve kullanılmamış.
ORGANİZASYON VE YASAL SONUÇLAR

23. MÜŞTERİ, ödeme işlemleri kredi kartı ile varsayılan ise kart sahibi banka ile banka arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödemeyi ve bankaya yükümlü olmasını kabul eder, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda, banka yasal yollara başvurabilir; alıcı alıcının masraflarını ve vekil ücretini ALICI’dan talep edebilir ve ALICI, ALICI’nın borçlanmasından ötürü varsayılan olarak, ALICI, gecikmiş performans nedeniyle ALICI’nın maruz kaldığı hasar ve kayıp için KAZANIN ödeyeceğini kabul eder .

ÖDEME VE TESLİM

Banka hesaplarınızdan herhangi birini (TL) …………, ………, banka hesaplarından veya EFT’den (Elektronik Fon Transferi) yapabilirsiniz.

25. Çevrimiçi kredi kartınızı, çevrimiçi tek ödemenizi veya her çeşit kredi kartının çevrimiçi taksitlendirmesini kullanabilirsiniz. On-line ödemeler, kredi kartınızı korumak için siparişinizin sonunda işlenecektir.