Kayseri Avukat

0
20

Kayseri Avukat, özel hukuk davalarında, ticari ve diğer hukuki ihtilaflarda boşanma davalarının arttığı görülmektedir. Bu konularda uzmanlaşmış Birr Hukuk Bürosu da Hukuk Bürosu ağırlıklı olarak Kayseri var Birr bilgi ile muhtaç insanlara yardım eder; Türkiye müşterileri için Bankacılık Kanunu ve ipotek tesis hizmetleri alanında ceza hukuku. Aile Hukuku İş Hukuku Aile Hukuku İcra ve İflas Hukuku Gayrimenkul ve İnşaat. Hukuku Ticaret Hukuku tanıma Kayseri Niğde Nevşehir. Yozgat Malatya Ankara Kahramanmaraş Konya Samsun Sivas Tokat ve birçok il. İnternet de dahil olmak üzere teknoloji ve bilimin bu Yönetmelik kapsamında izin verdiği her türlü ortamda, avukat.

Kayseri Avukat

Kayseri Avukat, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen “avukatlık meslek kurallarına” aykırı olmayan bir şekilde kendini ifade etme, mesleğin onuruna ve kurallarına göre avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene sahip olma hakkına sahiptir. Internet üzerinde profesyonel faaliyetleri sürdürmek müşterileri bilgilendirmek, profesyonel makaleler ve bilimsel çalışmaları yayınlamak amacıyla sadece web sitesinin uzantısı açabilirsiniz. Şirket sadece Türkiye Barosu veya Barosu tarafından sağlanan e-posta adreslerini basılı kağıtlarda ve web sitesinde bir uzantı ile kullanabilir. Mesleki faaliyetlerini internet sitesinde yürütürken, avukat mesleğinin onuru ve kuralları ve avukat unvanı.

Birr Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

Kayseri Avukat, Gerekli güvenlik önlemlerinin alınması ve gizli tutma yükümlülüğünün alınması şartının gerektirdiği saygı ve güvene aykırı değildir, internetin benzersiz araçları ve kişiye özel “sanal ofis” benzeri uygulamaları kullanabilir bu uygulamalar, ilgili kişi dışında kimseye sunulmayabilir. Bu Yönetmelik kapsamında internet sitelerini açanlar; A) site sahibinin veya sahiplerinin soyadı, akademik unvanı, avukatlık ortaklığı, kayıt adı, avukatlık Bürosu, Ofis unvanı, fotoğraf, Türkiye Barolar Birliği, Barolar Birliği Kayıt tarihi, mezun oldukları Üniversite Üniversitesi, Yabancı Dil mesleki faaliyetinin yapıldığı ofis adresi, telefon ve faks numaraları, e-posta adresi gibi B) arama motorlarında internet sitelerini kaydederken anahtar kelime olarak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here