Kayseri Hukuk Bürosu – Av. İrem Polat

0
83

Kayseri Hukuk Bürosu, Avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmeti veren Büromuz, Kayseri’de hizmet vermekte olup ağırlıklı olarak Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Kanunu ve Türk – Alman Hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Birincil hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları için en etkili hukuki destek sağlamaktır. Bu amaçla, müşterilerimizle ilgili sektörün bağlamında müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirlemek ve bu ihtiyaçları karşılamak için gerçekçi bir çalışma tarzı sunmak için müşterilerimizle yakın işbirliği içerisindeyiz. Vizyonumuz, dürüstlük ve adalet ilkeleri ışığında hukuki bilgi ve tecrübelerimizi kullanarak mesleğimizi yerine getirmektir. Misyonumuz, müşterilerimizin titizlikle temsil ettikleri ve onlara haklarını korumak ve savunmak için gerekli hukuki mücadeleyi verecekleri inancına dayanmaktadır.

Kayseri avukatlar listesi, Bu bağlamda, müşterilerimize doğrudan ve dolaylı olarak faaliyetleriyle ilgili tüm yasal konular hakkında bilgi verilmektedir; gerektiğinde, potansiyel yasal risklere karşı uyarıda bulunulmakta ve her aşamada hukuki yardım sağlanmaktadır. Büromuz, müşterilerimizin hukuki ihtiyaçlarına zamanında ve etkili bir şekilde cevap vermek ve faaliyetlerinin başarısını sağlamak için tüm kişisel bilgileri ve deneyimleri kullanmaktadır. Müşterilerimizin hukuki sorunları her zaman ilgili alanda takip edilmekte ve müşteri bilgilerinin gizliliğine azami özen gösterilmektedir. 2008’den bu yana, Kayseri’de bulunan Asya Hukuk Bürosu, uzman, tecrübeli ve hevesli genç avukatların birlikte birlikte çalıştığı verimli bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajı ile meslek kuralları tarafından öngörülen ilkelere uygun olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kayseri miras avukatı, Özellikle aile hukuku, ticaret hukuku ve ticaret hukukunda meslekte çalışıyorlar ve sertifikaları var. Kayseri ağır ceza avukatları Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın yasal sorunları ve çözümleri üzerinde de çalışıyoruz. Ceza Hukuku Boşanma Dava Suçları Davaları Dava Suçları Davaları Tazminat Davaları İş Hukuku İcra Hukuku Ticaret Hukuku Sağlık Hukuku Tüketici Hukuku. Avukat Hacı Osman Özülkü, 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2006 yılında Kayseri Baros’a bağlı avukat Hacı Osman Özülkü, Kayseride Hukuk Bürosu’nu kurdu. Niğde, Nevşehir, Aksaray ve Ankara’da Kayseri il merkezi ve çevresindeki iller faaliyet gösteriyor. En uygun çözüm ve yol haritası, uzmanlar tarafından sahadaki hukuki problemlerin belirlenmesi ile belirlenir. Her tür hukuki problem, değeri dikkate almadan ve müşterinin ayrımı olmaksızın aynı ciddiyet ve özenle çözülür.

Kayseri hukuk bürosu halim özcan, Hedefi doğru yaklaşım ve strateji ile çözmek için uygun planlama yapılır ve süreçler bu planlamada etkin bir şekilde yönetilir. Doğru yaklaşımla belirlenen hedefe ulaşmak için hızlı ve ekonomik bir yol tercih edilmektedir. Sözleşmelerin müzakerelerinin yürütülmesiyle ortaklık sözleşmeleri, bayilikler, satışlar, aktif medya, inşaat, acente, acente, lisans, sigorta, iş, nakliye sözleşmeleri alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Arsa, arazi tapusu kaydı, finansal kiralama sözleşmeleri, satış sözleşmeleri, projelerin çevre mevzuatına uygunluğu, aynı kişisel haklar sözleşmeleri, taşeronluk sözleşmeleri, arazi paylaşımı sözleşmeleri alanlarında hizmetler sunuyoruz. Kayseri iş mahkemesi avukatları Gümüş Hukuk Avukatlık Bürosu olarak, tüm inancımızla ve hukukun geliştirilmesi ve adaletin geçmesi için olan inancımızla her zaman çalışmalarımızın önünde durduk. Dürüstlük, sıkı çalışma, hızlı ve ilkeli ilke.

Kayserinin en iyi avukatı, İlk kurulduğumuz günden bu yana, bölgemizin hukuk alanında yaptığı işlerden gurur duyuyoruz ve en önemlisi, müşterilerimizin memnuniyetini artırmaya yönelik birçok projenin tutkulu olduğunu düşünüyoruz. Küreselleşen dünyada ve uluslararası düzeyde kaliteden ödün vermeden çalışma sorumluluğunu çok iyi biliyoruz. Büyük bir başarı tesadüf değildir. Başarının ortak özellikleri; araştırma, geliştirme, kalite ve daha fazlası. Büromuz, dinamik avukat kadrosu ile gerçek ve tüzel iş ortaklıklarına ve müşterilere en hızlı yasal çözümleri sunmaktadır. Merkezi ve yerel yapılarında deneyimli, uzman avukat ve yönetici ekibi ile faaliyetlerini ulusal ve uluslararası bağlamda yürütür.

Kayseri hukuk büroları iş ilanları, Müşterilerimiz, Uluslararası İşletme Şirketleri, Faktoring Şirketleri, Endüstriyel Şirketler, İnşaat Şirketleri, Otomotiv ve Pazarlama Şirketleri, Uluslararası İlaç Firmaları gibi ciddi çalışma gruplarından oluşmaktadır. Bizim ofisimiz; Aynı zamanda tanınmış yerli ve yabancı sermayeli şirketlerin hukuk müşaviridir. Büromuz geniş bir müşteri yelpazesine hizmet etmekte ve bu hizmetin tümünü kişisel olarak üstlenmekte ve uluslararası hukukun küresel ilke ve normlarına uygun, polat hukuk bürosu kayseri modern çalışma anlayışı ile çeşitli hukuk alanlarında edindiği bilgi ve tecrübeyle en iyi şekilde hizmet vermektedir. şirketler.

Kaynak: Av. İrem Polat

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here