Kayseri Hukuk Bürosu, Kayseri Avukat, Kayseri Boşanma Avukatı – Polat Arabuluculuk

0
29

[b][url=https://www.polatarabuluculuk.com.tr/]Kayseri Avukat[/url][/b] ​​- Hukuki varisler, malı ödenen kişinin sağlığı açısından miras karşılığında malların halka iadesi için birbirlerine karşı sorumludurlar. Merhum tarafından net bir sonuç alınmadıkça, tesis lehine verilmiş olan cihaz, tesisin masrafının ve bu tarife tarafından verilen yardımların ödenmesine tabidir. MADDE 604 – mirasçılardan biri mirasın açılmasından önce veya sonra miras hakkını kaybederse; geri dönmek zorunda hissedenlere geri dönüyor. Füruu kendi elini uzatmasa da orijinalini iade etmekle yükümlüdür. MADDE 605 – İadeden sorumlu olan mirasçı işsiz kalır. Dilerse, malını ödemek istemesinden daha fazla olsa bile, satın aldığı malları iade eder.

[b]Kayseri Avukat[/b]

[b][url=https://www.polatarabuluculuk.com.tr/]Kayseri Hukuk Bürosu[/url][/b], Merhumun ölen haklari, bu dogal muhalefet haklarina ve ihbarlara mahsustur. MADDE 606 – Başvurular zevklere sunulur! mülkün miktarının iadesi ile merhumun mirasçı mirasından; mirasçının varisinin nihai nedeni olduğu kanıtlanırsa, duruşma hakkı sakınmak üzere burçlara gelmez. Fürülerle evlendiği sürece her zaman verilen mallarla yapılan harcamanın zevkine tabi olmadığı bir gerçektir. MADDE 607 – Takas edilecek şeylerin mirasın açıldığı günün mal varlıklarının fiyatları ve daha önce satılanların satış fiyatları esas alınır. Kaza sonucu kaza veya kaza nedeniyle geçen zaman ve masraflar nedeniyle, varisler mağdurların haklarını kullanmaya hak kazanır ve borçlarını ödemekle yükümlüdürler. MADDE 608 – Muris’in şikayetçi olduğu kanıtlanmadıkça, çocuklar için yapılan geri ödeme ve ödenek miktarı, olağan miktardan fazla ödenerek iade edilecektir.

[b]Kayseri Hukuk Bürosu[/b]

[b][url=https://www.polatarabuluculuk.com.tr/]Kayseri Boşanma Avukatı[/url][/b], Eğitilmemiş, henüz eğitim almamış ya da elinde bulunan çocukların tahsisi sırasında Murisin’e makul bir ücret ödenir. MADDE 609 – Muhtelif hediyeler yasaktır. MADDE 610 – Ebeveynleri ile yaşayan ve özgürlüğünden feragat etmeden aileye kendi ikamet veya ödeneklerini tahsis eden en büyük oğlu, bölünme sırasında makul bir tazminat talebinde bulunabilir. Mirasta, mirasçı geri döndü; Mirasçının sağlığı altındaysa karşılıksız alışveriş merkezi, şartnamelerin fiyatlarını, tam olarak değilse de geri vermektir. Bu mülkler veya değerler mirasçıların imtiyazına katılır ve hesap mirasçılar arasındaki bölüme de katılır. Bir mirasçı sağlığında, kanuni mirasçılar, miras paylarına karşı elde ettikleri karşılıksız kazançların eşitlendiğinden emin olmak için mahkemeye geri vermekle yükümlüdürler.

[b]Kayseri Boşanma Avukatı[/b]

Diğer mirasçıların vazgeçmeyen varisi hakkında dava açma yetkisi vardır. Mirasta eşitleme hükümleri, mirasın açılmasından önce veya sonra kaybolan mirasçı için bu varlığın varisine geçer. Mirasçılar çocuklarını geçirmese bile, kazanılmamış kazançlarını mirasçılarına geri vereceklerdir. Amaç, mirasın dengelenmesi. Geri verme zorunluluğunu üstlenmiş olan mirasçı tam olarak ne aldığına geri döner ve mirasta yükümlülüğün değerini düşürebilir. Eşitlik, mirasın yapıldığı günün değerine göre yapılır, yani miras değeri ölüm günü belirlenir.

Kaynak: [b]Polat Arabuluculuk[/b]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here