Kedi Maması

0
75

Kedi Maması, Çukurova Belediyesi, kedilerin her ay gelenek ettikleri annelerin yardımını gerçekleştirdi. Çukurova Belediyesi hizmet binasının önündeki yemek dağıtım törenine katılan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yardım ve destek için hayvanseverlere teşekkür etti. Çukurova Belediyesi, kedilerin her ay gelenek ettikleri annelerin yardımını gerçekleştirdi. Çukurova Belediyesi hizmet binasının önündeki yemek dağıtım törenine katılan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, yardım ve destek için hayvanseverlere teşekkür etti. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, gıda dağıtımının teslim törenine katıldı ve gönüllü hayvan severlere 150 torba kedi maması dağıttı.

Kedi Maması

Çukurova Belediyesi, her ay hayvan severlerin talepleri doğrultusunda sokaklarda beslenen gönüllü hayvan severlere düzenli olarak kuru gıda desteği vermeye devam ediyor. Hayvansal Haklar Federasyonu (HAYTAP) Başkanı Nesrin Çıtırık ve Geçim Kaynağı Derneği (KİHAYKO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldırım da hayvan besleme yardımı törenine katıldı. “Başkanımız Soner Çetin, hayvan hakları korumasında mükemmel bir şekilde çalışıyor. Cumhurbaşkanının gelmesinden bu yana bu şehirde çok şey vardı. Hayvan haklarının korunması konusunda inanılmaz şeyler yaptılar. Kediler ve köpek evleri inşa ettiler, sokak gıdalarını dağıttılar. Çukurova’nın her yerine inşa ettikleri kedi evleri için onlara çok teşekkür ediyoruz.

Köpek Maması

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, refah için yaptıkları işin, sığınak ve sokaklarda yaşayan diğer hayvanların da devam edeceğini belirterek, “Dostlarımıza zarar vermedik. Farkındalık yaratmaya çalışıyoruz. Çukurova Köşkü’ndeki yenilikler, her yıl olduğu gibi Veteriner İşleri Müdürlükleri bu yıl caddeye gidip, uygun yerlere yiyecek ve su bırakıyor, ekiplerimiz de gıda f Ya da kedileri ve köpekleri besleyen vatandaşların talepleri doğrultusunda vatandaşların adreslerine ulaşarak hayvanlar. Anne dağıtımına ek olarak Çukurova belediye veterinerleri de yaralı sokak hayvanları için gerekli tedaviyi yapmaktadır. Çukurova’da hayvanlarla ilgili birçok proje imzaladık, ancak bunlar yeterli değil. Hayvanlarımızı ve hayvan haklarımızı korumak için tüm vatandaşlarımızı ellerimize katılmaya davet ediyorum. Vatandaşlarımız ayrıca sokak hayvanları ve kuşlardan da sorumludur; sokaklarda, sokaklarda veya uygun alanlarda koyabilecekleri bir rafta. Bu konuya duyarlılık göstermeleri durumunda herkesin bir sorunu olmayacaktır.

Petshop Ürünleri

Dostlarımız için el ele verelim, dedi. Evcil hayvanlar en çok beslenen evcil hayvanlardan bir tanesidir. Özellikle bir köpek yavrusu olduğunuzda, zamanla birbirinize alışacaksınız ve ara sıra bir bağlantı olduğunu göreceksiniz. Beslenmenin de ciddi sorumlulukları vardır: Onların bakımı köpekler kadar zor değildir, ama sorumluluk gerektiren bir iştir. Gıdaların da en sağlıklı şekilde yetiştirilmesinin çok önemli olduğunu bilmemiz gerekir. Bazı konularda dikkatli olun.Çok çeşit kedi maması vardır, kuru ya da yaşlı olabilirler.En iyi kedi yiyeceğinin en yüksek et oranına sahip olduğunu söyleyebiliriz.Bir kedinin seveceğini deneyerek deneyebilirsiniz Bazı insanlar daha sık kuru yiyeceklerden hoşlanırken, diğerleri daha çok yaşlanmaya bağımlıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here