KKD Uzmanı – Ark Kıyafeti, Tek Kullanımlık, Kaynakçı ve Nitrlik Eldiven

0
7

ARK Kıyafeti, Ağır metal işlemleri, enjeksiyon kalıpları, soğuk ve sıcak parçalar onarım, madencilik, yük taşımacılığı ve demir-çelik endüstrisi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Çapak alma ve sıcak metal işlemleri sırasında Otomotiv ve demir ve çelik endüstrilerinde ve keskin kenarlı sac ve metallerle yapılan çalışmalarda kullanıma uygundur. Kaynak eldiveni; metal endüstrisinde, metal kaynak işlemlerinde, metal parçaların taşınması ve kesilmesi, montaj ve kaplama işlemleri, ağır metal işlemleri, enjeksiyon kalıpları, soğuk ve sıcak parçalar, onarım, madencilik, yük taşımacılığı ve demir-çelik endüstrilerinde kullanılır.

ARK Kıyafeti

Tek Kullanımlık Eldiven, Ayakkabıların özellikleri tasarımlarına göre değişebilir. 1 kırmızı renkli yanmaz kevlar iplik ile.sınıf kaynakçının eldiveni.Tam fitil yapısı ile çok dayanıklıdır. Yumuşak cildi sayesinde, kaynak penselerini ve iş parçasını kolayca kavrayabilirsiniz. Isıya dayanıklı yapısı ile uzun ömürlüdür.Ve expressweld kalitesi. Ayakkabıların en önemli özelliği burun parçalarının koruyucu metal içermesidir. Bu koruyucu metal nedeniyle, çalışanlar ayaklarına düşme ihtimali olan maddelerden korunacaktır.

Tek Kullanımlık Eldiven

Kaynakçı Eldiveni, Burun, güvenlik için önemli olan ayakkabıya sabitlenmiş kompozit malzemeden yapılmıştır. Ayakkabıların tabanı, iş güvenliği noktasında kullanılmak üzere kaymaz ve kolayca silinmez malzemeden yapılmalıdır. İç astar ve diğer özellikler Güvenli kullanım sağlamak için tasarlanmıştır. İş güvenliği önemli öğeleri Tulum ve diğer elbise seçenekleri içerir. Bahçıvan Tulum denilen malzeme çalışma sürecinde rahatça kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Katı malzemeden yapılmış bahçıvan çantaları, giymeden uzun süre kullanılabilir.

Kaynakçı Eldiveni

Nitril Eldiven, Bel bölgesindeki lastik yapısı ve cepleri sayesinde kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Topum seçenekleri daha spesifik işlemler için kullanılan malzemeleri içerir. Anti-kimyasal Tulum, kimyasal maddelerin inşaat veya onarım sırasında zararlı olabileceği işyerleri için gerekli malzemedir. Kimyasal inhibitörde dikişler kaynak yöntemiyle kapatılır ve sızıntı önlenir.

Nitril Eldiven

Çapak alma ve sıcak metal işlemleri sırasında Otomotiv ve demir ve çelik endüstrilerinde ve keskin kenarlı sac ve metallerle yapılan çalışmalarda kullanıma uygundur. Ürün görüntüsünde bulunan aksesuarlar görüntüleme amaçlıdır. Fiyata dahil değildir. Teslimat bilgileri kargonuz teslim edildiğinde, ürüne herhangi bir deformasyon veya hasar varsa, paketi kargo görevlisi ile açarak ürünlerinizin durumunu kontrol edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here