Koli – Netkoli.com

0
24

Koli, Bununla birlikte, ürünlerinizi depolayan kutular, reklam yaparak dış sesiniz olarak Seyahat eder. Biz çok memnun ve en kaliteli kutu fabrika modülleri arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Ambalaj malzemeleri ayrı bir yere ve kutuların önemine sahiptir. En yaygın kutu türleri, ürünleri herhangi bir bozulma olmaksızın satış noktalarına taşımak için kullanılır. Parsel baskı ve darbeye karşı ürünleri korurken istifleme için bir fırsat sağlar. Birçok parsel yığılmış ve birbirlerine zarar vermeden saklanabilir. Bu, nakliye ekipmanlarında üretilen malların taşınmasının istiflendiği ve nakliye maliyetlerinin azaltıldığı anlamına gelir.

Koli

Örneğin, bir ürün bir parsel kullanılmadan taşınacaksa, normalde goulded edilebilecek sayının onda biri değildir. Ve onların çoğu yok olacak. Bu bağlamda, bisküvi, sıvı, cam eşyalar ve elektronik eşyaların taşınmasında parsellerin kullanımı neredeyse zorunludur. Parsel, sadece yurtiçinde değil, aynı zamanda uluslararası ticarette güvenli ulaşım için de en çok kullanılan ambalaj malzemelerinden biridir. Birçok kolik türü vardır. Genel olarak, sütunlar İki tek oluklu ve çift oluklu olarak ayrılır. Bir ürün daha az direnç varsa, taşımak için sütundan daha fazla direnç olmalıdır. Gen ürünü parselin ağırlığını seçmede önemli bir rol oynamaktadır. Ürünün ağırlığı arttıkça daha dayanıklı kutular seçilmelidir.

Netkoli.com

Firmalar ürettikleri malların büyüklüğüne göre parsel kullanırlarsa, parsellerin maliyeti de azaltılacaktır. Bu bağlamda, parsel için özel ürünler sipariş etmek en iyisidir. Firmamız, ürünlerin mukavemet, Depolama Koşulları, boyut ve ağırlığa kıyasla güvenli ve ekonomik olarak nasıl taşınabileceğini hesaplayabilir. Kollarımız insan sağlığına uygun geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir. Kutu bir fabrika gibi, bizim çalışma mutluluğu ve gururu yaşıyoruz ve ürünlerimizde kaliteli hammadde kullanmak. Üretimimizi çevreye her zaman duyarlı ve müşterilerimizin sağlığını dikkate alan bir kutu Fabrikası olarak sürdürüyoruz.

Net Koli

Kutu Fabrikası İstanbul’daki ürünlerimizi kategorize ediyoruz, satış servisimize güçlü ürünler sunuyoruz ve her zaman müşterilerimizin seçimini destekleyen bir kutu Fabrikası olarak hizmet ediyoruz. Sunduğumuz ve doğaya katkıda bulunan yararlı hizmetler sayesinde, her zaman maksimum seçim ve depolama alanıdır. Endüstride kullanılan oluklu mukavva ile ilgili olarak tahmin ettiğimiz fiyat artışının duyurusu nihayet gerçekleşti; bu son dönemde, yerli üretici test sonuçlarına göre hesaplandı. T-ÜFE Endeksi (t-ÜFE) ‘ nin istatistiksel sonuçları üzerinde çalışması gereken birey ve kurumlarla paylaşabiliriz.

Kaynak: https://www.netkoli.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here