Kuluçka Makinesi – Kuluçka – Tavukçuluk – Civciv – Kuluçkacılık

0
91

[b][url=https://www.icivciv.com.tr/]Kuluçka Makinesi[/url][/b], Efe İnkübatör Makineleri Ürünlerimiz 1 yıllık fabrika garantisine sahiptir. Kuluçka makinesi ürünlerinde Online satışlar GittiGidiyor’da! İnkübatör modelleri, Kuluçka Makinesi çeşitleri ve markaları makul fiyatlarla. Cimuka İnkübatör Makineleri Adres: 1214. Sok 21/3 Ostim Yenimahalle / ANKARA. 0312 349 55 66 support.kulucka.com. Kulucka.com’da satılan inkübatör makineleri Çimuka Incubator tarafından Prodi® markası ile üretilmektedir.

[b]Kuluçka Makinesi[/b]

[b][url=https://www.icivciv.com.tr/]Kulucka[/url][/b], bir Cimuka.Ltd.Sti. Marka öyle. KULUÇKA Hakkımızda Hobi İnkübat Makinesi Profesyonel Ticaret İnkübat Makinesi İnkübatör Makinası Garantili İnkübatör Makinesi Ucuz İnkübatör Makinesi Fiyatları İstanbul İnkübatör Makinaları, Mini İnkübatör Makineleri, İnkübatör Makinası İnkübatör Malzemeleri ve İnkübat Ürünleri İhtiyacınız olan Ürünler kapı ve taksitle kolaylıkla ucuza ekonomik olarak alınabilir. İnşaatta elektrik işleri yapan Bismil kasabasında yaşayan 22 yaşındaki Yusuf Altundal, süs tavuklarıyla ilgili merak nedeniyle civciv yetiştirmek için bir kuluçka makinesi satın almak istiyor. Altundal, inkübatör, otomatik kuluçka makinesi, kuluçka makinelerinin ortalama fiyatı hakkında öğrenmiş olan Beren Kuluçkahanesi 5 bin liradır ve satışa sunulmamıştır. Web sitemizde inkübatöre ve parçalara uygun ziyafet alabilirsiniz.

[b]Kuluçka[/b]

[url=https://www.icivciv.com.tr/][b]Tavukçuluk[/b][/url] çiftliklerini açmak için fon sağlayan devlet kurumlarını, yumurta yetiştirmek için açık kümes hayvanları çiftliklerini, et pelletlerini veya kümes hayvanlarını yetiştirmek için yer vereceğiz. Devlet tarafından desteklenen kümes hayvanları ve devlet tarafından desteklenen kanatlı kanatlı kredileri ve devlet tarafından sağlanan finansman kaynakları. Kümes hayvanı kümes hayvanı kuşları nasıl yapılır? Kümes hayvanı kümeslerinde yaşananlar için dikkat etmeniz gerekenler. Nasıl yaptık Neden başarılı olamadık. Sözde kümes hayvanları yetiştiriciliği sektörüne kümes hayvanı yetiştiriciliği ve serbest kümes hayvanları yetiştiriciliği denir. Kavrık tavuğu nasıl yapılır? Biz de bunun hakkında konuşacağız. Kuşlar nasıl kurulur, hangi tür hayvanların tercih edileceği, tavsiyelerin neler olduğu, hayvanların nasıl beslendiği, ne beslenir, nasıl püskürtülür ve dezenfekte edilir. Tarım ve Kırsal Kalkınma Destekleme Kurulu, kısa süre TKDK, kanatlı çiftçilerine hibe ve kredi sağladı. Tavukçuluk yapmak isteyenler, hibe almak için TKDK’ya başvurmalıdır. Hibe almak için ne yapılmalıdır?

[b]Tavukçuluk[/b]

[b][url=https://www.icivciv.com.tr/]Civciv[/url][/b] Piliç vermeye başlamadan önce neyin bilinmesi gerekir … Sağlıklı pili nasıl anlayabilirim? Bunun bir civciv ırkı olduğunu anlayabilir miyiz? Piliç nereden alınır Piliçler sevimli ve sıcak hayvanlardır. Genellikle evde yetiştirilen civcivler için bakım yapmak kolay ve zahmetsizdir. Bununla birlikte, civciv büyümeye başladığında birçok problem çıkarabilirler. Evde civciv sevk etmek ve evde civcivlerin bakımını yapmak istersen. Tavuklar yumurtadan çıkar çıkmaz (bir çiftlikte bir defada 120.000 civciv elde edilir), horoz horoz olarak ayrılır. Ancak, ortalama toplamın% 40-50’sini oluşturan horozlar anında yok edilir. Tavuk çiftliğinde yaşayan bazı uyanıcılar var olmadan yaklaşık 50-60 bin civcivin yok edilmesine neden olurlar.

[b]Civciv[/b]

[b][url=https://www.icivciv.com.tr/]Kuluçkacılık[/url][/b] makinesi Efe İnkübasyon Makinesi ve yedek parça fiyatları kullanımı kolaydır; tavuk, ördek, kaz, türkiye, sülün, bıldırcın, tavuskuşu, papağan ve deve kuşu gibi yumurta ile otomatik yumurta tepsisi ile yumurtaları yumurtadan çıkarabilirsiniz. Efe kulaklık kullanma kılavuzu ve Efe kulaklık yedek parçaları. Efe İnkübatör Makineleri Ürünlerimiz 1 yıllık fabrika garantisine sahiptir. Kuluçka Makinesi ve Ekipmanları Piliç Büyütme Kafesleri Besleyici Sprinkler Yumurta Kafesi Bıldırcın Kaşar Sülfatlı Kafesleri. Mevlana İnkübatör Makinaları, Hobi İnkübatör Makinaları İnkübatör İnkübatörü 1 yıl garantilidir.

[b]Kuluçkacılık[/b]

Kuluçka makineleri fiyatları ucuz fiyat inkübasyon fiyatı affordable.Machine. Kuluçka makinesi, modern teknolojik yenilikleri kullanarak, hobi veya damızlık yetiştiricileri için ve yüksek verim için tasarlanmış bir kuluçka makinesi. Ülkemizde inkübatör kullanıcılarına birçok olgu sunulmaktadır. Çoğu Çin’de verimsizdir.

Kaynak: [b]iCivCiv[/b]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here