Lensin Ship Repair & Docking

0
15

Ship Repair, Tuzla Tersanesi s location in Istanbul, Karadeniz’e ve Ege Denizi’ne ve Türkiye’nin endüstriyel hinterlandına kolay erişim imkanı sunmaktadır. Bahçenin açık denize doğrudan erişimi vardır ve ülkenin büyük otoyollarına ve demiryollarına çok yakındır. Mustafa Kemal Atatürk Uluslararası Havaalanı’na arabayla 1 saat, yeni Gökçen Havaalanı’na ise 10 dakika uzaklıktadır.

Ship Repair

Dry Docking Tuzla, Vizyonumuz: sektörümüzü dönüştürmede, müşterilerimizin başarısı için yenilikçi çözümler sunmada ve insanoğluımızın değişen gereksinimlarını ve isteklerini yerine getirmede lider olacağız. Misyonumuz: ship repair ve dönüşüm en iyi olmak, bölgesel ve büyüme iş içine genişleyen. Bir geminin operasyonel gereksinimlerini karşılamak ve sınıflandırma kurallarına ve yönetmeliklerine uymak için bakım çok önemlidir.

Dry Docking Tuzla

Ship Supply Turkey, Geminin ömrünü uyarlamak ve uzatmak da gereklidir. Deneyimli teknelerimiz ve dünya çapındaki motive ve yetenekli ekiplerimiz ile, gemilerinizi mümkün olan en iyi şekilde korumak için her vakit uygun bir tesise sahibiz. Tuzla Tersanesi, 3500 tondan fazla çelik stokuyla desteklenen çağıl yüksek kapasiteli çelik üretim atölyesi de dahil olmak üzere kapsamlı imalathane olanakları sunmaktadır.

Ship Supply Turkey

Engine Overhaul, Makine atölyesi, elektrik atölyesi, boru atölyesi, boyama / kumlama bölümü, marangozluk atölyesi ve arma hizmetleri. Tuzla Tersanesi üretim hizmetleri topyekün mühendislik, kalite, kontrol ve tasarım kabiliyetleri ile desteklenmektedir. Tuzla Tersanesi, 350 m uzunluğunda, 65 m genişliğinde ve ortalama olarak gemileri barındırabilecek kuru bir iskeleye haizdir. 109000 ton kaldırma kapasitesi.

Engine Overhaul

Electrical Repair, Kuru iskelenin her iki yanında da ayakta onarım yapılmaktadır. Tersanenin öncü çalışmasından bugün öncü konumuna ilerleme yolu, ürünlerinin ve hizmetlerinin üstün kalitesi, operasyonlarının yüksek verimliliği ve halkının yenilikçi ruhu ve bütünlüğü ile elde edilmiştir. Tuzla Tersanesi, dünyanın en büyük yüzen limanlarından önde gelen 350mt. Uzunluğu 65mt. Iç genişlik, 109.000 ton kaldırma kapasitesi.

Electrical Repair

İtalya’da inşa edilmiş, tamamlanmış, hileli ve Türkiye’de hizmet dışı. Rıhtım 17 metre dalış yapabiliyor, beton yapılandırılmış. Uzaktan kumandalı balast valfleri ve pompaları, rıhtım taslaklarını gösteren taslak sensörler, gemilerin hareketlerine yardımcı olmak ve kontrol etmek için kamera sistemi ile donatılmıştır. 380/400 V güç kaynağı, jeneratörler, maks. / dak: 25/12, 5 tonluk rıhtım vinçleri, rıhtım üstü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here