Macaw

0
756

Macaw, Kullanıcının bir balık hafızasına sahip olduğunu ve hatırlamayı yeniden adlandırdığını unutmayın. Örneğin, şimdi burada Haritayı kullanarak bir eylemde bulunuyorsanız, listeden geldiğini söylemek için listeye geri dönmek yerine Geri düğmesine geri döneceğinizi söylemeyi unutmayın. Akışı tasarlarken, kullanıcının her zaman balık hafızasına sahip olduğunu not edin. Her insana hitap etmeye çalışın. Bu, birçok uygulama için çok zor bir durumdur, ancak her kullanıcıyı ele almayı deneyebilirsiniz. En başarılı şirketlerin kullanıcılarına kullanıcıya özgü bir kişiselleştirme deneyimi sunduğunu biliyorsunuz.

Macaw

Macaw, Aslında biraz fazla derine girmiş olabilirim, sadece ilk etapta iki tür kullanıcınız olduğunu varsayalım. Gelişmiş olanlardan biri olsun. Örneğin, avans kullanıcılarınız için hızlı erişim moduna kısayol tuşları ekleyebilir, temel ise kullanıcıların her düğmeye erişmesini ve tüm eylemleri gerçekleştirmesini kolaylaştırır. Tek bir temel kullanıcıyı ele alın ve önceden kullanıcının sıkılmasına izin vermeyin.

Macaw, Kısacası, hisse hızlandırıcı menüsü, ancak temel kullanıcı aradığınızı bulabilirsiniz. Güzel ve minimal ol. Aslında, web kullanıcılarının istediği verilere hızlı ve kolay erişim. Web sitesinin tasarımıyla pek ilgilenmiyorlar. Oldukça çekici değil ve onların işi değil. Tim Berners Lee bir bankada en önemli dijital varlıklardan biridir ve Web sitesi bilen en önemli biridir.

Web Macaw

Macaw, Bu, müşterilerin finansal ürünler satın alabilecekleri ve banka tarafından sunulan Ürünler ve hizmetler hakkında çevrimiçi bankacılık bilgileri satın alabilecekleri ana dijital kanal kapısıdır. İyi veya kötü web sitesinin web ortamında bankanın başarısı üzerindeki etkisi çok güçlüdür. Bankanın web sitesinin yönetiminin iyi olmaması durumunda, alıcının beklentileri bankanın dijital hizmet ve ürünlerinin büyük bir parçası olacaktır. Neden tel kafes yapıyoruz? Müşteri web sitesi uygulaması vb Wireframes Benzer şekilde, sonunda neye benzeyeceğine dair genel bir fikir vermek için bunu yapıyoruz. Bu, muhtemelen, düğmeyi tasarlarken benzer bir şekilde sorulmamasının nedeni budur.

Macaw Web

Macaw, Bu nedenle, wireframes hem zaman hem de zaman kazandıracak, hem tasarım süreci sağlıklı bir ilerleme sağlayacaktır. Aşağıda en iyi UX tasarımcıları tarafından hazırlanan wireframes bir listesi. Bir ilham kaynağı olmak ve fikir vermek açısından yararlı olabilir. Son zamanlarda, özellikle de ortamda wireframes hakkında çok şey okudum ve burada ve kendi blogumda öğrendiğim her yeni bilgiyi yayınlayacağım. Bankanın kurumsal web sayfası herkese açıktır ve bankanın çevrimiçi bankacılık hizmetleri sunduğu dijital ortamın giriş kapısı farklıdır. Her şeyden önce, bir iş planımız olmalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here