Midyat Gümüş

0
106

Midyat Gümüş, ilerlemenin ardından çevrimiçi alışverişler artmaya başladı. Bu artışa bir güvensizlik hissi eşlik etti. Bugün gerçekten böyle oluyor. Çevrimiçi olarak nerede alışveriş yapabilirim? Mardin – Midyat Silver’ı nasıl daha güvenilir bir şekilde temin edebilirim? Midyat’ın gümüş ve telkarlılıkla ünlü bir ülke olduğunu biliyoruz. Bu konuyu sizin için araştıran Midyat Osmanlı Gümüş Online Mağazasını tanıtmak ve Midyat Gümüşün’ü ayağa kaldırmak istiyorum. Midyat, el yapımı gümüş ve telkari ürünleri en iyi şekilde üretiyor ve müşterilerin beğenisini sunuyor. Telkari ve Gümüşün dışında; gümüş yüzük, gümüş yüzük, gümüş anahtarlık, boncuklar, kolye, özel sipariş gümüş takılar, sevgililer için özel takılar, bilezik modelleri, otantik gümüş çeşitleri, gümüş üçlü set takıları, mağazadaki ürünler.

Midyat Gümüş Kenti, Tüm ürünler sitede görülebilir; profesyonel fotoğrafçılar resim boyayabilir. Sitede gördüğünüz herhangi bir ürün beklediğiniz gibi görünmüyorsa, herhangi bir neden belirtmeden bunları hızlı ve hızlı bir şekilde geri alabilirsiniz. Buna ek olarak, çok sayıda ödeme seçeneği var ve kredi kartı ile ödeme, havale, eft, paypal ve ödeme gibi güvenli ödeme sistemleri var. Fotoğrafta gümüş bromür kullanılır: Bu madde, ışınların fotokimyasal etkisi altında görülebilen ışık, mor ötesi ışınlar, X, Y vb. Için bozunur ve koyu renklendirilir. Gelişme sırasında, Ag + iyonları organik indirgeyici ajan (pirogallol, hidrokuinon, genol, vb.) Yardımıyla metalik gümüşe indirgenir. Fotoğraflarda laktat ve sitrat gibi organik gümüş tuzları da kullanılır. Sıvı gümüşteki oksijenin çözünürlüğü çok büyüktür ve artan sıcaklık ile azalır.

Midyat Gümüş Kenti Ürünleri

Midyat Gümüş, kovalent bileşikler oluşturma eğilimindedir. Temel oksidasyon seviyesi +1 ile birlikte gümüş geçiş elementlerine yaklaşan +2 ve +3 değerler vardır. Halojenler ile, suda çözünmeyen gümüş florid (AgF) dışındaki tuzlar elde edilir. Yapısı elmasa benzeyen gümüş iyodür (Agl), 146 ° C’nin üstünde belirli bir birikimi göstermektedir. Ag + iyonları, bir elmasın sert ağında serbestçe yer değiştirebilir; iyonları. Ag20 gümüş oksit, 15 ° C ve 300 ° C’de bölünmüş gümüşün ısıtılmasıyla oksijenin varlığında elde edilebilir. Bu, havadaki gümüşün bozunmasını açıklar. AgO, AgN03’ün elektrolizi sırasında anotta oluşan Ag2O3’den uzaklaştırılarak hazırlanır veya sıcakta potasyum permanganat yardımıyla Ag20’nin oksidasyonu ile elde edilir. Siyah gümüşüm sülfür (Ag2S) önemli bir gümüş madencidir.

Midyat Gümüş Ancak havadaki veya gümüş bir sapın sülfürden zengin bir madde (yumurta sarısı, kükürtlü kauçuk) ile temas ettiği sırada sülfürlü hidrojen (H2S) etkisi altında oluşur. Bu durumda, gümüşün “karanlık” olduğu söylenir. Gümüş nitrat oldukça çözünür bir maddedir ve çözünürlüğü 20 ° C’den 100 ° C’ye dört kat artar. Bir yağlayıcı olarak kullanılır, bu güçlü bir oksidasyondur. Gümüş üç oksidasyon derecesinde kompleks iyonlar oluşturur. Örnek olarak amin [Ag- (NH3) 2] amonyak ile elde edilir. Suyun içindeki gümüş elektrotlar arasında elektrik ark oluşturmanın sonucu son derece saf haldedir. Aynaların gümüşlenmesi için indirgeyici metalik gümüş, gümüş bileşiklerini (amonyaklı gümüş nitrat) indirgemek için glükoz, formaldehit veya Seignette tuzu (çift potasyum-sodyum tartrat) ile çökeltilir. İnce bir tabaka elde etmek için, iyonoplastin kullanılır. Koruma veya süsleme amacıyla gümüş de elektroliz ile çökeltilir.

Midyat Gümüş Kullanılan elektrolit genellikle sulu gümüş ve potasyum biskyanid çözeltisidir. Katodik ise gümüşe tabi tutulan madde, Ag + iyonları azaltılacak ve üzerinde tortu oluşacaktır. Elektrolitik birimi olan Ampere ve Elektrik Birimi’ni tanımlamak için elektrolitik gümüş nitrat ve gümüş elektrotlar uzun süre kullanılmıştır: bir ünitenin geçişi 1,118 mg gümüşi çöküntü birikimini sağlar, büyük ölüde ölçülür hassas. Fotoğrafta gümüş halojenürler, diş hekimliği için kalay-gümüş amalgam kullanılır. Gümüş alaşım şeklinde sayısız uygulamaya neden olur. Elektrik alanında gümüş, bakır, nikel, silikon, demir veya tungsten alaşımları kullanılır. Takı, gümüş, bakır alaşımlarında (ayrıca RuOlz alaşımı için nikel eklenir) kullanılır.

Kaynak: http://www.midyatgumuskenti.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here