Mobil Sağlık Tarama Aracı ve Solunum Fonksiyon Test Cihazı – Fatih Medikal

0
14

Mobil Sağlık Tarama Aracı, Bulaşıcı hastalıklara karşı hepatit B tetanoz aşıları mobil sağlık tarama aracımızda tıbbi memurlar ve hemşireler tarafından uygun soğuk zincir kurallarına uygun olarak uygulanır. Hepatit B aşısı uygun hastalara hepatit testleri sonucunda verilir. Hepatit C dünyadaki en yaygın Hepatit A B C ve C virüsleridir. Tarama amaçlı odyometri tarama amaçlı odyometri genellikle saf ses odyometrisidir. Her iki kulak da sırasıyla 250 500 1000 2000 4000 8000 Hz frekanslarında saf tonlarla oynanır. İşitme kaybının saptanması ve iş yerinde ve özellikle gürültüye maruz kalma sürecinde erken önleme tedbirleri almak için işitme testlerinin yıllık olarak yapılması gerekmektedir.

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Solunum Fonksiyon Test Cihazı, İşitme için test edilecek kişi ses geçirmez özel bir odaya alınır ve kulaklıklar takılır. Türkiye’nin yerli üretim öncesi Fatih medikal sağlık sistemleri yerli üretim audiemetry kabini ve odyometri cihazlarına öncülük ediyor. İşitme testi odyometri testi aşırı sesli ortamlarda çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkabilecek işitme kaybını değerlendirmek için kullanılır. Müşterilerimiz her zaman yüksek kaliteli odyometre kabini ile çalışmak istiyorlar.

Solunum Fonksiyon Test Cihazı

Mobil Sağlık Aracı, Bizim kabinleri kendi kendine yeten bir ortam sağlayarak konuşma testleri işitme için kullanılır. Mobil sağlık araçlarında da kullanılan odyometre kabini sessiz kabinler odyometre kabinleri endüstriyel askeri eğitim resmi ve tıbbi alanlar için uygundur. Odyometri kabinleri sessiz kabinlerimiz havalandırma sistemine sahiptir. Ayrıca müşterinin tercihine göre tekerleklerle üretilebilir ve herhangi bir zamanda herhangi bir yere taşınabilir.

Mobil Sağlık Aracı

Tüm yaş gruplarına kolay erişim için odyometri kabinlerinin giriş kapıları kolayca girebilmeniz için kullanılır. Odyometri dolaplarının bazı özellikleri birçok sanayi ve sağlık kuruluşu doğru odyolojik kaydın elde edilebileceği kontrollü bir akustik ortama duyulan ihtiyacı kabul etmiştir. Fatih medical odyometre kabini bu gereksinimi karşılamak için tasarlanmış çok pratik ve uygun maliyetli bir üründür. Gelişmiş tasarım üstün performans sağlar. Fatih medical tıp merkezlerinde sahanın prim olabileceğini kabul ediyor. Bu nedenle kompakt odyometre kabin tasarımı maksimum alan kullanımı sağlar. Hasta konfor standardı odyometrik testler tamamlanırken maksimum hasta konforunu sağlamak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here