Net Koli

0
23

Koli, Firmamız vasıtasıyla sağlanan ürünlerin kalitesi asla değişmeyecektir. Buna ek olarak, Firmamız her vakit en uygun oluklu fiyat seçeneklerini sağlayacaktır. Kutular dikiş yada bant olmadan yapılabilir. Bu kutular sevk ve bir kutu şeklinde kullanıldığında düz katlanabilir kurulabilir. 4 kayar tip oluklu mukavva kutular, birbirinden farklı yönlerde geçebilen gömlekler ve iç parçalardan oluşur. Bu grup hem de diğer kutular için dış astarları da kapsar ve bu kutular düz bir şekilde kullanıldığında kutulara dönüştürülür. Oluklu mukavva kutular iki ayrı.

Koli

Kolici, Oluklu mukavva kutu ile katlanır kutuları kutuya getirmek için dikiş veya benzeri bir işlem olarak kullanılır. Kutu boyutları ve en ekonomik boyut seçimi kutuların boyutları DAHİLİ olarak ölçülen boyut ve yükseklik ölçümleridir. Birim mm. Dir. Boyut kutusu kapatıldığında tabanın uzun kenarı. Kutu kapatıldığında tabanın kısa kenarı. Yükseklik, kutunun tabanı ile tavandan tavana iç kapak arasındaki ölçüdür. Kulak, dikişli veya yapıştırılmış kutularda büyük yada dar yüzün bir uzantısıdır.

Kolici

Oluklu Mukavva, Kulak birleştirme kutusuna getirildiğinde kulaktan gelen kutu hacmi, yüzün içine yada dışına birleştirmektir. Oluk yönü, oluklu mukavva üretimi esnasında makinenin çıkış yönüne dik olan yöndür. Oluklu mukavva kutularının yüksekliği ve yüksekliği + 3 mm ambalaj değerleri üzerinde belirtilmiştir. Toleranslarda uygun olmalıdır. Oluklu mukavva üretiminde kullanılan 5 çeşit oluk vardır. Bunlar A B C E K harfleriyle tanımlanır. Büyük bir dalga dalgası 104 125 oluk yüksekliği 4 5 mm’dir. Oluklu mukavva, şeritlerle kabartılmış kağıt ile iki düz kağıttan kaynaklanır.çoğu zaman 0 25 mm’den az değildir ve kutuların ve kutuların üretiminde kağıt levha kullanılır.

Oluklu Mukavva

Tarih 19. Yüzyılın ilkidir.Yüzyılın ortalarında İngiltere’de nakliye esnasında hasar görebilecek ambalaj malzemelerinde kullanıldı. Türkiye’de ilk üretiminden 83 yıl sonrasında İzmit’te anlayış tarafından üretildi. Dünya ülkelerinin oluklu mukavva üretim sıralaması şu şekildedir: Almanya Fransa İtalya İngiltere İspanya Türkiye… Bir dalga, bir dalganın frekansının bir ölçüsüdür. Oluklu mukavvayı ideal ambalaj malzemesi icra eden nitelikler şöyledir: kullanıldıktan sonrasında geri dönüşüm ile hammaddeye dönüştürülür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here