Öztürk Organizasyon Hizmetleri

0
14

Hatice Kübra Tongar İletişim, Aile ve çocuk temalı görüşmelerde özel kişi ve kurumlarla sohbet etmek isteyen Belediye Öztürk organizasyonu’na hoş geldiniz. Web sitemiz üzerinden aile ve çocuk danışmanlığı hizmeti veren Hatice Zeynep tongar’a telefon numarası bilgisi verilmemektedir. Öztürk, kuruluş adresinde sanatçı için bir teklif isteyebilir ve sanatçının kuruluş geçmişinizde mevcut olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil iletişim profesörü Dr. Ahmet Şimşirgil, Cuma günü Türkiye Konseyi makalelerini yayınlamaktadır. Şimşirgil, 27 kitapla Osmanlı padişahlarını ve kitaplarını kapladı. Buna ek olarak, Osmanlı dönemi çerçevesinde yayınlanan birçok makale.

Hatice Kübra Tongar İletişim

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim, Adalet ustaları Valide Sultan ve harem adlı kitabın yanı sıra kitapları da konuşmacıya aşinadır. Osmanlı Padişahları hakkında hikayeler anlatan Şimşiroğlu, padişahların isimlerini de ifade ediyor. Televizyon programlarında tartışmalara ve konuşmalara katılan iletişim profesörü Dr. Ahmet Şimşirgil, web sitemiz aracılığıyla iletişim bilgilerine erişebilir. Ciddye programından saatler önce konuklarıyla buluşan çok iyi huylu bir spiker. Yüksek Lisans Tezi için Rus-Türk ilişkilerini inceleyen Özgen ile görüşen Özgen, çalışma yoğunluğu nedeniyle neredeyse uykusuz bir dönem geçirdiğini.

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim

Cansu Canan Özgen İletişim, Yeni dönemde haberlerde yeni projelerle izleyiciyle karşı karşıya kalacağını söyledi. Cansu Canan Özgen 23 Eylül 1989’da İstanbul’da doğdu. Vakif Üniversitesi’nde 450 saatlik aile danışmanlığı teorisi uygulama ve denetim eğitimini tamamlayan Bezm-I Alem, aile Danışmanı unvanını aldı. Arel Üniversitesi’nde Psikoloji alanında Üsküdar Üniversitesi’nden Çocuk Gelişimi alanında yüksek lisans yaptı.

Cansu Canan Özgen İletişim

Öztürk Organizasyon, Deneyimsel oyun terapisi Theraplay oyun terapisi projektif çocuk testleri, kısa süreli çözüm odaklı terapi gibi birçok terapist eğitimi aldı. Yazma, ilkokul yıllarında başlayan kompozisyonlarla her zaman hayatındaydı. Makaleleri çeşitli dergilerde yayınlandı. Milat gazetesinde haftalık bir köşe yazarı yazdı. Çocukla ilgili birçok projenin yazarıydı. Türkiye’nin ilk interaktif çocuk CD Projesi Muallim boy’un metinlerini yazdı.

Kaynak: Öztürk Organizasyon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here