Pendik Genel Anestezi İle Diş Tedavisi, Klinikleri ve Diş Beyazlatma

0
19

Genel Anestezi İle Diş Tedavisi, Dişler Bu Rengi Ne Kadar Süre Koruyabilir. Kalıcılık süresi kişinin diş yüzeyinin tükürük çay kahve ve sigara tüketiminin yapısına bağlı olarak pürüzsüz olup olmadığına ve dişlerine dikkat edip etmediğine bağlı olarak değişir ancak yaklaşık 2 ila 3 yıl sürer. Çoğumuz aynı şikayet biz sık sık dişlerinizi fırçalayın rağmen renkleri biz istiyoruz kadar beyaz değildir Diş beyazlatma canlı ve cansız dişlerde renk değişikliği veya lekeleri çıkarma işlemidir. Diş Beyazlatma Sadece Bir Ofis Ortamında Yapılabilir. Dişleri beyazlatmak için farklı yollar vardır.

Genel Anestezi İle Diş Tedavisi

Pendik Diş Klinikleri, Birincisi diş hekimi yardımıyla profesyonel beyazlatma diğeri ise evde doktorunuzun tavsiyesine göre uygulanan ev beyazlatma sistemidir. Evde ağartma diş hekimleri tarafından önerilmez çünkü uzun süre sürer ve sonuçlar çok görünür olamaz. Bununla birlikte maliyet yapacağımız ağartma işleminden daha ucuz olduğundan hastalar tarafından tercih edilebilir. Ev uygulamaları kullanılan marka ve içeriğe göre değişir. Bununla birlikte hastalar genellikle bu uygulamaları yarı yarıya terk ettikleri için tam sonuç almazlar. Aynı zamanda ev tipi ağartma hastalarımızın diş etlerine zarar verebilir bu yüzden diş beyazlatmanın bir uygulama ortamında yapılmasını öneririm.

Pendik Diş Klinikleri

Pendik Diş Doktoru Tavsiye, Diş minesini ağartırken sağlıklı dokuyu da tamamlar. Biyolojik ağartmada kullanılan jel içeriğinde nano hidroksiapatit adı verilen diş minesi kristalleri ile bunu sağlar. Bu sayede diş yüzeyindeki görünmez mikro çatlaklar gözenekler ve bozulmalar kalıcı olarak kapatılır ve beyazlatma sırasında ve sonrasında hassasiyet oluşmaz. Dişlerimde hassasiyet var. Hala beyazlatma alabilir miyim? Korkulu hastalar genel anestezi altında hissetmeden her türlü diş tedavisini gerçekleştirebilmenin rahatlığını yaşarlar.

Pendik Diş Doktoru Tavsiye

Pendik Diş Beyazlatma, Bu yöntem çok rahat ve konforludur. Ayrıca Bilge Hastanesi nin inanılmaz implant kampanyası bu yönteme olan ilgiyi artırıyor. Bilge Hastanesi diş Kliniği nden sorumlu diş hekimi Cafer Ataş yaptığı açıklamada kullanılan malzemelerin kalitesinin yanı sıra implant yapan kişinin yönteminin ve deneyim ve yeteneğinin önemini vurguladı. Bilge Hastanesi ömür boyu garantili implantın uygulandığına dikkati çekerek vida dişlerinin yaşam kalitesini artırdığını söyledi.

Pendik Diş Beyazlatma

Hastanesi bünyesinde yapılan tüm implantlar ömür boyu garantilidir. İmplantlar çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerini almak için çene kemiğine yerleştirilen yapay titanyum diş kökleridir. İmplantlar geleneksel kaplamalar ve protezlerden daha iyi konuşma ve çiğneme işlevi sağlarken aynı zamanda yüzünüze doğal bir görünüm kazandırır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here