Samsung, iPhone, Xiaomi ve Huawei Batarya Değişimi

0
35

iPhone Batarya Değişimi, Mi Band 4 tasarım mi Band 4 ün pil boyutu 135 mah ye yükseldi. Bu kapasite ile Cihaz hala ömür boyu bir hafta vaat ediyor. Bağlantı noktasına Bluetooth 5.0 desteği eşlik edecektir. Uyku izleme bildirimlerinin mesajlarına yapılan çağrıları görmenin titreşiminden farklı etkinlikleri izlemek gibi temel Mi Band özellikleri Mi Band 4 te de yerlerini korur. 50 metreye kadar su yüzme sırasında akıllı bilezik kullanmaya devam edebilirsiniz.

iPhone Batarya Değişimi

Samsung Batarya Değişimi, Ses Asistanı Mi Band 4 Şöhret vurgular başka bir şeydir. Doğrudan bileziğinize komutlar verebilirsiniz. Örneğin kalbim böylece müzik ve yendi değiştirin. sesli Asistanı komutlarla kullanabilirsiniz. Ses Asistanı bileziğe yeni bir işlevsellik katmış gibi görünüyor. Telefonunuzun konumunu bulma bir geri sayım başlatma alarmları kurma komutları gibi hava gibi ekleri oldukça uzun bir listesi vardır.

Samsung Batarya Değişimi

Huawei Batarya Değişimi, Xiaomi Mi Band 4 tanıtıldı: renkli ekran renkli ekran ve sesli asistan gibi Mi Band 4 in ek özellikleri nedeniyle tam fiyata daha uygun fiyatlı fiyatın önemli ölçüde artacağı tahmin edildi. Xiaomi yeni akıllı bilekliği $ 24 fiyat etiketi ile duyurarak herkesi şaşırttı. Bu fiyat mi Band 3 şöhretinin ilan edilen fiyatından bile daha düşük. NFC YE sahip olan en iyi sürüm 33 $ lık fiyatlandırılmıştır. Marvel ile yapılan anlaşma sonucunda özel olarak hazırlanmış Avengers tasarımlı Mi Band 4 50 $ ile raflarda yerini alacak.

Huawei Batarya Değişimi

Xiaomi Batarya Değişimi, Demir adam Kaptan Amerika vb. temalı kordon arayüzü tasarımları ve özel kutu ile birlikte gelir. Çince olmasına rağmen aşağıdaki tanıtım videosundan cihazın tasarımını ve Avengers sürümünü kontrol edebilirsiniz. Haziran ayının üçüncü haftasında teknolojik ve dijital anlamda birçok gelişme oldu. Yine bu hafta teknoloji devlerinin eylemleri dikkat çekti. Buna ek olarak Türkiye nin YouTube a özgü alt marka markalaşma Türkiye Tv yeni nesil tematik kanal sloganlarıyla yayın yapmaya devam ediyor. Yapılan camı değiştirmenin avantajları çoktur.

Xiaomi Batarya Değişimi

Görüntüye dokunmanızı sağlayan LCD ekran kendi ekranınız olacak böylece cihazınız orijinal orijinalliğini koruyacaktır ve hiç kimse cam değişiminin yapıldığını bilmeyecektir. Kesinlikle 1 % bile bir aksaklık olmayacak 0 orijinal olacak. Toz sensörü hataları için işlemler kabarcık hava kabarcığı gibi sorunlar 6 ay garanti eder. Cam değişiminden sonra jelatin hediyemiz £ 20 değerinde bir ekran koruyucu. LENOVO P2 ile ilgili diğer işlemler Lenovo P2 kamera değişimi Lenovo kamera değişimi: iphone umuzun kamera özellikleri çok önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here