SEO İçin Yapılması Gerekenler

0
65

SEO işlemini başlatmak için yapılması gereken süreçlerin planlanmasıyla aynı istikrarla süreci uygulamak önemlidir. İlk aşamada iki ana yapı özetlenmiştir;

– Sitede yapılacaklar
– Saha dışına çıkarılması gereken eylemler

Projelerin ilk aşamalarında karşılaştığımız en yaygın sorunlardan biri, arama motorlarıyla uyuşmayan bağlantı yapılarıdır. Bu yapıların düzeltilmesi, robotların algılanmasını zorlaştıracaktır. Arama motorlarıyla en uyumlu bağlantı yapısının klasör mantığı biçiminde olduğunu bilmeyenler için tekrar hatırlayalım.

Ben siteadi.com/icerik-a

SEO sürecindeki süreçlerin istikrarını tetikleyecek başka bir şey, siteyi güncellemek = içeriği eklemektir. Sitenizin içerik girdilerinin sayısı sitenin amacına göre değişmekle birlikte, eklediğiniz her kalite paylaşımı sitede bir yatırım olarak öngörülmüştür.

İş yoğunluğunuza göre, önerilen içerik girdileri günde 1+ gün olarak tahmin edilir. Profesyonel içerik desteğine ihtiyacınız varsa, CONTENT SERVICE çözümlerimizi kontrol edebilirsiniz.

Altın İpucu: Değişken olarak kesinlikle güncellediğiniz içeriğe sahip ana sayfanıza bir alan ekleyin. Bu davranış, arama motoru robotlarına ana sayfanızdan sürekli güncellenen sinyalin farkında olmasını sağlayacaktır.

E-ticaret siteleri için bu altın ipucunun uygulanması ana sayfada yer alan haber duyuruları bölümünden de yapılabilir.

Arama motoru optimizasyonu planlamasında belirttiğiniz anahtar kelimelerin sitenizle uyumlu olmasını sağlamak istediğiniz başarı, size bir adım daha yaklaştıracaktır. SEO uzmanları tarafından belirlenen anahtar kelimelerin, bu kelimelerle% 100 uyumlu Title, Decription ve Emtialar için daha yararlı olacağını bilmenizi isteriz. Webtures, gerçekleştirilen tüm SEO projeleri için maksimum getiri sağlayacak başlık ve açıklama optimizasyonları sağlayarak sizi daha güçlü hale getirir.

Anahtar kelimelerle en iyi şekilde oluşturulmuş bir başlık, açıklama ve birlikte örnek verelim.

Anahtar Kelime: İzmir’de Kiralık Araba

Başlık: İzmir Oto Kiralama
Tanım: ŞİRKETLER İLE İzmir araba kiralama çözümleri, ekonomik fiyatlar ve konforu hariç tutun!

Altın İpucu: Değerli ve yararlı içeriği paylaşarak ziyaretçilerinizin etkileşimini artıracağından, SEO sürecinde kullanılacak makaleleri hazırlarken, şirket tanıtımından çok, hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında bilgilendirici olarak% SEO etkisini artıracaktır.

Örneğin, araç kiralama şirketini tanıtmak yerine, “Otomatik araç sürmek nasıl?” Gibi bilgilendirici bir başlık seçmelisiniz. Ve bağlantılarınızı anahtar kelimelerinizde yayınlamak daha yararlı olacaktır.

Site optimizasyonu alanındaki adımları listeleyerek

– Ana sayfa açma hızını artırabilirsiniz.
– Sitenizde gereksiz sorgulardan kurtulabilirsiniz.
– Css sprite tekniği görüntülerin optimizasyonunu iyileştirebilir.
– Sitenizi Türkiye’deki bir hosting şirketine getirebilirsiniz.

Siteniz için gerekli tüm dahili optimizasyonları öğrenmek isterseniz Webtures tarafından sunulan şirket içi SEO YÖNETMELİĞİ’nden yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here