SEO Nedir Nasıl Yapılır – SEO Lanse

0
74

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Katılımcı Jordan Kasteler, yeni içerik geliştirmek için oluşturduğunuz web seminerlerini nasıl kullanacağınızı ve rakiplerinize ayak uyduramayacağınız bir pazarlama ve bağlantı kurma makinesi haline getirmeyi açıklıyor. Resimler, makaleler, blog yayınları veya videolar hakkında konuşmamız önemli değil. Büyük miktarlarda üretim yapmak, bir pazarlama departmanı gayretli olursa bazen kalitenin düşmesine neden olur. Genel olarak, içerik söz konusu olduğunda kalitenin nicelikten daha önemli olduğu konusunda. Hemfikir olmakla birlikte, mümkünse her ikisine de sahip olmak hiç acı vermez.

SEO Nedir Nasıl Yapılır

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Sık, yüksek değerli içerik yayınlamak için mükemmel bir yol web seminerleri oluşturmaktır. Bir web semineri oluşturulduktan sonra, yaratıcı ekibiniz onu birkaç değerli değerli içeriğe dönüştürebilir ve optimize edebilir. Daha fazla içerik oluşturmak için bir web seminerinin kullanılmasının birincil avantajı, kalitenin zaten “yerleşik” olmasıdır. Web semineri, bilgili uzmanlar tarafından sunulan değerli, bilgilendirici konularla doluysa, web seminerinden kaynaklanan içerik de değerli olacaktır. İşletmeniz hiç web semineri oluşturmadıysa ve bundan birkaç parça içerik oluşturduysa, bunun sizi durdurmasına izin vermeyin. Böyle bir programa çok fazla plan ve çaba harcandığı doğrudur, ancak doğru araçlar ve platformlarla, sürece hakim olmanız uzun sürmez. Öncelikle, web seminerlerinizi saklamanız ve her web semineriyle ilişkili yeni oluşturduğunuz içeriği düzenlemeniz gerekir. Neyse ki girişimciler ve küçük işletmeler için depolama pahalı değil.

SEO Lanse ve Teknikleri

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Dropbox, OneDrive veya Google Drive’ı kullanmıyorsanız, bu bulut depolama platformlarından birini seçmek için iyi bir zaman. Onlar da dosya paylaşımı ve ekibiniz arasında kolay işbirliği için iyidir. Ardından, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir web semineri seçin. Seçebileceğiniz çok şey var: “webinar yazılımı” deyiminde arama yapın ve uzun yazılım listelerini bulacaksınız. Platformlar, pahalı ve teknikten düşük maliyetli ve kullanıcı dostu seçeneklere kadar çeşitlilik gösterir. Kurumsal düzeyde bir bütçeniz veya büyük teknik ekipleriniz yoksa, büyük teknik beceriler gerektiren yüksek maliyetli platformlardan kaçınmak isteyeceksiniz. Kullanım kolaylığı ve düşük maliyet için yüksek puan alan bir platform ClickMeeting’tir. Ancak herhangi bir iş çözümü ile, anahtar, ekibiniz için en uygun yazılımı saptamaktır. Eğer bir webinar kütüphanesi varsa ya da webinarları sıfırdan oluşturmaya ihtiyacınız varsa. Bunları çok çeşitli kaliteli içeriklere ve bağlantı yemlerine dönüştürmenin yedi etkili yolu vardır.

SEO Nedir?

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Web semineriniz tamamlandığında, doğrudan web sitenizde tam uzunlukta bir video olarak barındırma düşünün. Başlangıçta bir başlık kartı ve kapanışta bir bitiş kartı eklemeniz yeterlidir. Ardından, yalnızca görüntüleyenlerin e-posta adresleri karşılığında erişilebilir olduğundan emin olun. Bu, e-posta listenizi aynı anda oluştururken değerli içerik sunmanın mükemmel bir yoludur. Kayıt sayfasında, web seminerinize erişmek için, ziyaretçilerinizin bülteninizi veya başka bir araştırmayı. Almak isteyip istemediklerini seçmeleri için bir onay kutusu da görüntüleyebilirsiniz. Sadece önce onlara sorduğunuzdan emin olun. Sektörünüzde bir düşünce lideri olarak bilinmek istersiniz, spam kullanıcısı değil. Pek çok insanın, zamanın tamamını planlamadan tüm web seminerinde oturmak için bir saati vardır.

SEO Nasıl Yapılır?

SEO Nedir Nasıl Yapılır, Ancak insanlar, değerli bulduğu bilgileri sağladıkları takdirde kısa bir video klibe üç veya dört dakika ayırırlar. Bu webinar doğrama yararlı olduğu yerdir. Web seminerlerinizi birkaç ila üç dakikalık segmentlere ayırmak, birçok amaç için kullanılabilen videolar üretecektir. İlk olarak, bunları sosyal medya gönderileri için düşünce liderliği klipleri olarak kullanın. Sektörünüzde aranan konulara değiniyorlarsa ve dikkat çeken bir şekilde sunulduysa, büyük olasılıkla kitleniz tarafından paylaşılacaklardır. Bu kısa video klipleri, kullanıcıları blogunuzda veya web sitenizdeki içeriklere yönlendirmek için e-posta kampanyalarında da kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here