SEO’da Özgün İçerik Kriteri

0
56

Bu yazıda sizi SEO (Türkçe) tanıtımı ile arama motoru optimizasyonundaki orijinal içerik faktörüne yönlendirmek istiyorum.

Bu orijinal içerik nedir?

Özgün içeriği bir kez özetlemek için orijinal içeriğin kendi organik formumuzda yazılan kelime yoğunluğu olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar da bunun çeşitli tanımlarını yapabilir. Ancak gerçek olan, kendimize ait olduğunu söyleyebilmemiz.
Pagerank olayının öyküsü zaten belli. Google’ı diğer arama motorlarından ayıran en önemli unsur yeteneğidir. İçerikten etkilenmeyen önlemler. Bu, Pagerank’ın sitemize ve sitemizin içeriğine doğrudan etkisi olduğu anlamına gelir. Orjinal yazıları oluşturarak organik isabetler çıkarabiliriz.

Bu yüzden bunu açıklayabiliriz. x, y ve z sitelerindeki araba resimleri, sitelere çarpmak mümkün olduğunda aynı içeriğe sahipler. Ancak, farklı resimlere sahip araç resimleri üzerine bir başlık açarsanız ve kendi orijinal kelimelerinizi yazarsanız ve bu konuyla alakalı anahtar kelimeleri Pagerank teknolojisi ile girerseniz, Google bize çektiği diğer sitelerden daha yüksek derecelendirir.

Orijinal içeriğin önemini hayal edebilirsiniz. Bu etkinlik sadece arama motorları için değil aynı zamanda mekanlar için de ilginç olacak. İkincisi size eksi değil geri dönecektir. Bazı insanlar tarafından Pagerank’ın bir vuruş aracı olarak kullanılmasını da anlayamıyorum. Veya bunu bir gövde gösterisi olarak görebilirler.

Ben bir dipnot olacağım.

Site içeriğinizi orijinal içerik bağlantınıza bağlayarak ekstra anahtar kelime listelerinden yararlanabilirsiniz. Bağlantı pingback’lerini çayır metninizi paylaşanlara geri göndererek, pagerankınız artacak ve Google, sitenizi daha sezgisel olarak indeksleme sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here