Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

0
355

Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri, Sektörde geride bıraktığımız yirmi yılın kazandırdığı deneyim ile, sepetli vinç araçları ile uzmanlaşmış kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Kulanım alanı diğer vinçlere göre oldukça yaygın olan kiralık sepetli vinç hizmeti veriyoruz. Kara ve deniz araçları kurtarma işinde kullanılan kurtarıcı vinçler de şirketimiz araç filosunda mevcuttur. Araç filosunda mobil, kancalı, sepetli gibi bir çok vinç çeşidini bulunduran vinç kiralama firmamızda, kiralama fiyatları yapılacak işin türü, süresi gibi değişkenlere göre belirlenmektedir. Her tonaj ve hacimde yükleri kaldırma ve taşıma işlerinde kullanılabilecek kiralık vinç çeşitlerini firmamızda bulabilirsiniz. Kısa veya uzun vadeli forklift kiralama hizmetini gerçek zamanlı olarak müşterilerimize ulaştırıyoruz. Canbey Vinç firması, işinizi en uygun maliyetle yapabilmek için kullanılacak vinç modelini seçer ve çalışma programını sizin için planlar. Firmamız Canbey, İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında belirli konumlarda hizmet veriyor. Vinç Kiralama hizmetini sadece İstanbul ili ve ilçelerinden gelen talepleri karşılamak üzere veriyoruz. Teleskopik vinç gerektiren her türlü taşıma, kaldırma işlerinizi yüksek iş güvenliğine dikkat ederek yapıyoruz. 80 ve 100 tonluk mobil vinçlerle yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz. Canbey Vinç, yükünüzü hafifletirken maliyeti de düşük oranlarda tutmaktadır. Bu da vinç kiralama işinde her anlamda kazançlı çıkmanızı sağlayan etkenler arasında yer alacaktır. İstanbul’da kiralık vinç arayan firmalar ilk olarak kiralayacakları vincin kapasitesi ve saat ücretleri gibi kriterleri göz önünde bulunduruyorlar. Vinçli kamyonların kaldırma kapasiteleri 6,5 ton ile 80 ton arasında değişirken, mobil vinçler 40 ton’dan 330 ton’a kadar ağırlıkları kaldırabiliyor.

Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri

Sepetli vinçler 21,5 ile 52 metre arasındaki yüksekliklere ulaşabilirken, mobil vinçler 57 ile 119 metre arası yüksekliklerde çalışabilmektedirler. İstanbul’da kiralık vinç arayan firmalar ilk olarak kiralayacakları vincin kapasitesi ve saat ücretleri gibi kriterleri göz önünde bulunduruyorlar. Vinçli kamyonların kaldırma kapasiteleri 6,5 ton ile 80 ton arasında değişirken, mobil vinçler 40 ton’dan 330 ton’a kadar ağırlıkları kaldırabiliyor. Sepetli vinçler 21,5 ile 52 metre arasındaki yüksekliklere ulaşabilirken, mobil vinçler 57 ile 119 metre arası yüksekliklerde çalışabilmektedirler. Canbey Sepetli Vinç Kiralama Hizmetleri Canbey Vinç’de çok çeşitli vinç hizmetleri sunuyoruz. Kapsamlı filomuz İstanbul’un tamamında kiralanabilir veya satın alınabilir. Vinçlerimiz sektörde en yüksek emniyet standartlarına sahiptir ve etkileyici bir filo ile herhangi bir iş veya proje için vinç bulmak veya kaldırmak için garanti altındadır. Vinç filomuz, taşıma güvertesinden büyük hidrolik vinçlere, tarayıcılara ve forkliftlere kadar çeşitli seçenekleri içerir. Tüm vinçlerimiz kiralamak veya satın almak için kullanılabilir.

Sepetli Vinç Kiralama

Kaldırma ekipmanı satın alıp almayacağınıza karar vermek basittir. Mevcut tüm vinç ekipmanlarının listesini görmek için, karar vermeye başlamanıza veya kiralama sayfalarımızı ziyaret etmenize yardımcı olması için eğitimli uzmanlarımızdan biriyle konuşun. Canbey Vinç Kiralama Ltd. Şti. Ekipmanları Ve Temel Değerler İnşaat sektöründeki herhangi bir iş veya proje için geniş çapta kaldırma ve taşıma ekipmanımız mevcuttur. Firmamızda, çok çeşitli ekipman kiralama ve satışıyla, işyerinize entegre olabilen bir kaldırma veya taşıma sistemi bulmanız garanti edilir. Vinç Servis alternatif hareket bölümü, ağır kaldırma ve vinçli veya vinçsiz taşıma konusunda uzmanlaşmıştır. Canbey Vinç’e özel, bölme, ağır kaldırma ve taşıma teçhizatımız hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle iletişime geçin. 2000 yılından beri İstanbul’a vinç temin etmekteyiz ve sektör üzerinde yükselen faaliyetleri sürdürüyoruz. Canbey Vinç servisi çok çeşitli vinç kiralama ve satış ekipmanlarıyla sektörün lideri haline geldi. Büyük vinç filomuz, tüm arazi vinçleri ve bom kamyonlarından forklift ve teçhizat sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir ve 8.5 ila 550 tonluk yük kaldırma kapasiteleri arasında değişir. Vinç servislerimiz İstanbul Avrupa yakasındaki tüm bölgelerde şu yerlerde bulunur: Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu Temel Değerlerimiz: Güvenlik, Deneyim, Sorumluluk ve Esneklik, Canbey Vinç Ltd. Şti’nin temel değerlerini oluşturuyor. Eğitimli ve sertifikalı profesyonellerden doğru fiyat. Bu yüzden en iyi firmayla çalıştığınızdan emin olunuz. Eksen Vinç yaptığı çalışmalarda İş Sağlığı ve Güvenliğini başarıyla sağlamak için devamlı eğitimler düzenlemekte ve gelişimin takipçisi olmaktadır.

www.sepetlivinckiralama.com

EKSEN VİNÇ 2000 yılından bu yana verdiğimiz hizmetler ile sepetli vinç kiralama sektöründe birçok işe imza attık. Kurulduğumuz yıldan bugüne kadar geçen 18 yıl içerisinde birçok iş başararak sektörde lider olma gayesiyle hareket ettik. Vinç kiralama firması olarak başta sepetli vinç kiralama olmak üzere, kamyon üstü katlanabilir hiyap (Hi-up) vinç kiramalama, mobil vinç kiralama gibi çeşitli vinç kiralama hizmetleri veren sektöründe öncü bir firma olarak bugünlere kadar geldik. Bugünlere kadar gelmemizdeki en büyük etken elbette ki her zaman tercih edilen bir firma olmamızdır. Bizi tercih edilen bir firma yapan sebeplerden biri ise her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızdır. Yaptığımız kiralık vinç hizmetiyle müşterilerimize ekonomik çözümler sunmanın yanında en iyi hizmet kalitesini sunduk. Sepetli vinç kiralama hizmetini müşterilerimize sunarken maddi kazanımlar bizim için her zaman ikinci planda kalmıştır. Şirket olarak önceliğimiz her zaman maksimum müşteri memnuniyeti olmuştur. Hiç şüphesiz ki başarı sırlarımızdan bir tanesi de budur. Verdiğimiz hizmet kalitesinin temelinde ise, işinde uzman ve profesyonelce çalışan ekibimiz vardır. Yılların verdiği tecrübeye ek olarak, iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda eğitimli olan operatörlerimiz, vinç kullanma işinde ustalaşmış, aldıkları işi önceden iyi analiz edebilen ve sonuçlarını önceden kestirebilen deneyime ve tecrübeye sahiptirler. Sepetli vinç kiralama ve diğer vinç kiralama hizmetlerimiz ile sadece bölgesel bir kuruluş değil, Türkiye’nin her yerine hizmet veren sayılı kiralık vinç firmalarından biriyiz. – Firmamız 1988 yılından bu yana profesyonel kadrosuyla yükleme, nakliye, montaj, demontaj konularInda hizmet veren Türkiye’ nin önde gelen kuruluşlarIndan biridir. – Her Türlü; montaj, demontaj, altyapı, üstyapı çalışmaları tüm vinç hizmetleri konularında hizmet veren firmamız yanlızca müşteri memnuniyetini esas alarak yurt çapInda sayısız firmalara hizmet vermiş ve hizmet vermeye devam etmektedir. – Iştigal konumuzla ilgili ihtiyaçlarınız ve isteklerinizi firmamIz “TEKNİK VINÇ NAK.ve TIC.LTD.ŞTI ” ile kontak kurarak, tecrübeli personelimiz, kaliteli makine farkImIz, esnek fiyatlarımız ile gelin tecrübeyi, güveni, kaliteli hizmeti birlikte yaşayalım. – Firmamız 1988 yılından bu yana profesyonel kadrosuyla yükleme, nakliye, montaj, demontaj konularInda hizmet veren Türkiye’ nin önde gelen kuruluşlarIndan biridir. – Her Türlü; montaj, demontaj, altyapı, üstyapı çalışmaları tüm vinç hizmetleri konularında hizmet veren firmamız yanlızca müşteri memnuniyetini esas alarak yurt çapInda sayısız firmalara hizmet vermiş ve hizmet vermeye devam etmektedir. – Iştigal konumuzla ilgili ihtiyaçlarınız ve isteklerinizi firmamIz “TEKNİK VINÇ NAK.ve TIC.LTD.ŞTI ” ile kontak kurarak, tecrübeli personelimiz, kaliteli makine farkImIz, esnek fiyatlarımız ile gelin tecrübeyi, güveni, kaliteli hizmeti birlikte yaşayalım.

Kaynak: https://www.sepetlivinckiralama.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here