Sepetli Vinç Kiralama

0
130

Sepetli Vinç Kiralama, servisler için kiralama hizmetleri sunan firmamız. İstanbul vinçli vinç kiralamada marka kim olduğunu arayabilirsiniz. Telefon numaralarınız için 7/24 ulaşabileceğiniz ekonomik çözümler sunuyoruz.

İstanbul kiralık vinçler, İstanbul vinçler, İstanbul vinçler, İstanbul vinçler, İstanbul vinçler, İstanbul vinçler, İstanbul vinçler gibi yüksek cephelerde çalışabileceğiniz 30 mt istif araçları ile tesislerinize hizmet veriyoruz.

Sepetli Vinç Kiralama

Çemberli vinçler, yüksek yapılardaki işçiler için kurtarıcı bir rol oynarlar. Sözde sepet sayesinde çalışanların ulaşmanın zor olduğu yüksek noktaya ulaşmasını kolaylaştırır. Birçok alan kullanım için uygundur.İstanbul kiralık araba kamyon vinç kiralama vinçleri genel olarak; Üniversitelerde ve belediyelerde taşımacılık ve yenileme, alışveriş merkezlerinde kaldırma, sepetlerin bakımı, binalara girilmesinin zor olduğu alanlarda pano ve panoların asılması, büyük otellerde ev bakımı, ev içi bakım ve onarım hizmetleri, ticari binalar, telekom yenileme çalışmaları. İnsanları yüksek yerlere nakletmek için kullanıldığından, kullanımı çok farklıdır.

Vinç Kiralama

Çalışma alanının yüksekliğine ve bulunduğu yere göre, modeller farklı boyutlarda bulunur. Kiralık İstanbul vincinin 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70 ve 84 metre modelleri var. Bütün bu çeşitler mobil olarak hizmet vermektedir. Karton vinç üretimine göre, belden kırma ve mafsallı platformlar, kendinden yürüme platformları mevcuttur. Örümcekler, sözde makaslar kamyonun çalışacağı yere monte edilirken kapalıdır.

Kiralık Vinç

Taşıyıcı vinç, iş güvenliği açısından riskli alanlarda güvenli ve konforlu bir çalışma sağlar. Sepette emniyet kemeri sayesinde güvenliklerini artıran çalışanlar çok sayıda arabaya binmemelidir. Adınız iki kişiyi geçmemelidir. İstanbul Vinç Emniyet Kemeri boma veya can ipine bağlanmalıdır. Sepet kapılarının dışarı açılması güvenlik için önemlidir. Kapıların açılma tehlikesi yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here