Strong 3000 – Toz Boya Tesis ve Ekipmanları

0
26

Toz Boya Ekipmanları, Bu durumda üretim veya uygulama kapasitesini artırmaya yardımcı olur. Bu nedenle çok daha yüksek kazançlar elde etmek mümkündür. Boya toz boya ile yüksek kaliteli boyama işlemleri yapmak her zaman mümkündür. Uzun ömürlü dayanıklılığı ve kolay uygulanabilirliği için not edilir. Bu nedenle sektörde çok yoğun ve sık tercih edilen bir toz boyadır. Bu özellik sayesinde yerden kaynaklanan sorunlar giderildi.

Toz Boya Fırınları, Kış koşullarında 22 24 ° C sıcaklık 35 40% yaz koşullarında bağıl nem 24 26 °C sıcaklık 50 55 % bağıl nem. İklim konforu ısı veya diğer iklim koşulları açısından konfor hissi durumunu ifade eder. Termal konfor bölgesi çalışanın Çalışma sırasında en rahat konumda olmak için gerekli termal konfor şartlarının üst ve alt sınırları arasındaki bölgedir. İnsan termal konforunu etkileyen faktörlerin bu alanı iki termometrenin oluşumu için siyah yarı otomatik sistemi etkileyen faktörler.

Toz Boya Tesisleri, 30 cm hava akımı ile anemometre boyalı dış ısı nemi sıcaklık termometresi kuru ve ıslak hava çalışanın psikometrik ve fiziksel sağlık durumu çalışanın eski iş elbiseleri için çalışma koşulu ortam sıcaklığı nem hava akış hızı ve cinsiyet sistemlerinin doğası ve ayrıca boyanacak otomobil bileşenlerinin durumu ürün içinden elinizi dokunduktan sonra boyalı konveyör soğutulana kadar fırın konveyör.

Toz Boya Tabancası, bu sistemin avantajı üzerine asılı daha beslenme ağır parçalar fırında bulunan kontrol devresi üzerinden ilerlemesidir. Bu tip fırınlar 3 istasyon şeklinde çalıştırılır. İlk önce fırından çıkan ürün ikinci olarak soğutulur boyalı ürün kürlenir veya fırında ve üçüncü istasyonda boyalı ürün kabindeki konveyöre asılır. Boyama ve pişirme işlemi bu nedenle araba Fırınlarından çok daha seri ve zaman kaybı minimuma indirilir.

Boya Makinası, Sıvı veya gaz yakıtında ve istisnai durumlarda elektrik enerjisinde kullanım için uygundur. Kumlama kabinleri küçük ve kapalı sistemlerdir bu nedenle alan sorunları yaşayan şirketler için idealdir. farklı model ve ebatlarda ürettiğimiz kumlama kabinleri ve kumlama salonları için bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz. Sizin için en uygun kumlama sistemini projelendirmek ve üretim departmanınıza katılmak istiyoruz.

Kurutma Fırını, Trubin ile otomatik kumlama otomatik kumlama makineleri küçük ve çok sayıda metal parça çelik malzeme profil sac elemanları veya çelik malzeme kesilmemiş veya kaynaklı kumlama veya kaynak işi belirli boyutlarda kesilmiş çelik malzeme sıklıkla kullanılır.Trübinli otomatik kumlama makineleri yarı otomatik sistemlerle çalışır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here