Tastarak Alışveriş Siteleri 2017 – Tastarak.com

0
46

Tastarak Black Friday (Legend Friday) indirimlerinin başlangıcıyla birlikte, vatandaşlar çevrimiçi alışveriş yapabilecekleri siteleri aramaya başladılar. İşte alışveriş siteleri. Alış veriş meraklılarının heyecanlı bir şekilde beklemekte olduğu Siyah Çar (Legendary Friday) indirimleri başladı. İndirimlerle başlayarak, orijinal ürünlerden teknolojiye kadar bir çok markada binlerce indirim yapıldı. İndirimden yararlanmak isteyen vatandaşlar, çevrimiçi alışveriş yapabilecekleri siteleri araştırmaya başladı. Tastarak.com İşte alışveriş siteleri ve ayrıntıları. Siyah-cadde indirimlerinin başında çevrimiçi alışveriş sitelerinde alışveriş çılgınlığı başladı. İndirimlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar, alışveriş yapabilecekleri siteleri araştırmaya başladı. İşte alışveriş siteleri ve ayrıntıları. 1998’de kurulan Hepsiburada.com, internet üzerinden müşterilere hizmet veren bir çevrimiçi alışveriş sitesidir.

Tastarak.com

Vatandaşlar Tastarak.com aynı zamanda hepsiburada.com’dan giyimden gıdaya, teknolojiden kişisel bakım ürünlerine birçok ürün satın alabilirler. Hepsiburada.com şu anda 5’den fazla tedarikçi ile çalışmaktadır. 2013 yılında “Yılın E-ticaret Sitesi” seçilen Hepsiburada.com 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en popüler markası seçildi. 1 Eylül 2000’de kurulan Sahibinden.com dikkat çekiyor. bugün gayrimenkul ve otomobil satışlarında. Aynı zamanda elektronik, telefon, fotoğraf, ev dekorasyonu, giysi, saat, ana ve bebek ürünleri, eğlence ürünleri, oyuncaklar, spor ürünleri, müzik, mücevher, koleksiyon ürünleri, antika ürünler, bahçe ürünleri, ofis ürünleri, tarım makineleri, iş makineleri, yiyecek içecek ürünleri. Şimdi, sahibinden.com’da 42.6 milyon aktif kullanıcımız 5 milyon aktif açıklama ve onbinlerce ürün çeşidi var. 2013 yılının Mart ayında kurulan n11.com, dünyanın birçok ürünü satılan bir e-ticaret platformudur.

Hepsiburada

2014 verilerine göre 21 bin kayıtlı mağaza ve 24.5 milyon ürün var. N11.com’da 4 milyondan fazla kayıtlı üye bulunur. Giyecek, ayakkabı, elektronik, ev eşyaları, ana ve bebek ürünleri, kozmetik ürünler, kişisel bakım ürünleri, mücevher ve saatler, spor malzemeleri, kitaplar, müzik, filmler, oyunlar, tatil, eğlence, otomotiv ve motosikletler gibi ürün kategorileri bulunmaktadır. GittiGidiyor, 2001 yılında kurulmuş ve günde 50 milyondan fazla ürün satan bir e-pazar platformudur. Tastarak.com ve GittiGidiyor, 16 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısıyla birçok ürün kategorisine sahiptir. 2011’de eBay tarafından satın alınan GittiGidiyor platformu, özellikle elektronikte moda, dekorasyon, bebek, kozmetik, spor, hobi, araba, süpermarket kategorisinde ürünler satıyor. Almanya’da 1979’da kurulan Media Markt, Almanya’daki elektronik perakende mağazalarının en büyük zincirine sahip olan Metro Group’un bir yan kuruluşudur.

Sahibinden

Türkiye’de 41 mağaza satan Media Markt, elektronik ürünler, beyaz eşya, ev eşyaları, spor malzemeleri ve kişisel bakım ürünleri satıyor. TeknoSA 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur; TV, ses, video sistemleri, cep telefonları, bilgisayarlar, oyunlar, hobi ürünleri, beyaz eşya, kişisel bakım ve teknolojik ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir. 2012 verilerine göre 81 ilde 300 mağaza var. Mayıs 2012’de halka arz edildi ve Borsa İstanbul’da işlem görmeye başladı. Tastarak.com 2010 yılında kurulan Trendyol.com, çeşitli tanınmış giyim markalarının ürünlerinin satışı için bir e-ticaret platformudur. Trendyol.com, 12 milyondan fazla kayıtlı üyeyle 60 milyondan fazla ürüne sahiptir. Trendyol.com’un ürün kategorileri arasında erkek / kadın / çocuk giyim, ayakkabı, saat, çanta, aksesuar, kozmetik, bardak ve iç çamaşırı sayılabilir. 1983 yılında kurulan Vatan Bilgisayar, elektronik eşya satan firmalardan biridir.

Gittigidiyor

2016 yılı itibarıyla, Türkiye 53 ilde 115’den fazla mağazaya sahiptir. Ürün kategorileri telefon, bilgisayar, bilgisayar parçaları, kamera, TV ve ev elektroniği, aksesuar, oyun, hobi ürünleri, ev aletleri ve kişisel bakım ürünleridir. Ünlü markaların ürünlerini satan Tastarak.com ve Lidyana.com’da erkek ve kadın ürünleri bulunmaktadır. Lidyana.com giyim, ayakkabı, mücevher, spor, bardak, kozmetik, saat, aksesuar ve çanta satıyor. Boyner Holding tarafından 2011 yılında kurulan Morhipo.com, kadın, erkek ve çocuk ürünleri satıyor. Giysi, spor, saat, bardak, mücevher, iç çamaşırı, aksesuar, ev eşyaları, kozmetik, ayakkabı ve çanta gibi ürünler satılmaktadır.

Kaynak: Tastarak.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here