Tavukçuluk

0
16

[b][url=https://www.icivciv.com.tr/]Tavukçuluk[/url][/b] Hobi tavukları yalnızca yumurta ve et için değil aynı zamanda süs tavukçılığı için de geçerlidir. Güzel şekiller, renkler ve egzotik tavukları besleyenlerin güzelliği büyülüyor. Buna ek olarak, eş de farklı renkler ve tavuk türleri bulunduğu Tavukçuluk güler yüzlü salma tavukçuluk yönetmeliği akrabaları ziyaret ederken ziyaret etmek için güzel bir yer. Genel olarak konuşursak, hobi kümes hayvanları hem yumurta yiyenlerin hem de kısmen etin ihtiyaçlarını karşılamak için iyi bir yoldur. Günümüzde, özellikle de organik gıdalar salma tavukçuluk ruhsatı olan modifiye gıdaların alınması gerektiği düşünülürse, halkın tavukları daha huzurlu ve sağlıklı yemesine ve yemek yemelerine, tavukların yediklerini ve tavukları yediğini izlemelerine neden olacak.

Araştırmalar, çoğu insanın hobilerinden para Tavukçuluk kazandığını gösteriyor. Pek çok kez hobi kümes hayvanlarını, bu işten çok para kazananlara tanık olarak görmeye başlıyoruz. Bu, hobi kümes hayvanlarının insanlar için önemli bir kazanç sağlayabilecek bir iş koluna dönüştürülebileceğini göstermektedir. Böylece, kişi seviyor hem mutlu hem mutlu olacak çünkü sevdiği işleri yapar. Hobiler Kümes hayvanları için gerekli malzemeler nelerdir? Bahçeli’de yaşayan ya da köyde yaşayanların yakınında yaşayan insanların bir hobi olarak seçebilecekleri güzel şeylerden biri olan kümes hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılayan hobi nedir?

[b]Tavukçuluk[/b]

Damızlık yetiştiricileri damızlık damızlık kuluçka makinesi kullanabilirsiniz. Ahşap veya betondan yapılmış, beslenecek tavuk sayısına uygun bir boyutta; tilki, as, haşhaş vb. Salma tavukçuluk nasıl yapılır hayvanların giremediği boşlukları olan tavuk evleri için vazgeçilmezdir ve havalandırma için yeterince büyük pencereler vardır. Ayrıca, evin temizliği kolay bir şekilde bir kişi tarafından girilebilmesi için kapının tasarlanması yararlıdır. Tavuk dalları yüksek veya yuvarlak boru zeminden, çünkü onlar akşamları tüning yönteminde uyudu; Tüneller tavukların sayısına uygun olarak yapılmalıdır. Tavukların ayakları kirlenmemesi salma tavukçuluk yapmak istiyorum için büyük ahşap parçaların yere yatırılması için yerleştirilir. Tavukların döşenmesinde ve gelişiminde en önemli iki faktör, uygun sıcaklık ve gün ışığıdır. Onun için yapılacak kümesler, gün ışığının en Tavukçuluk fazla görülebileceği şekilde inşa edilmeli ve güvertede havalandırma için açık tutmak için kullanılabilecek ve korunması için geceleri kapalı tutulacak genişlikte tel korumalı pencereler veya pencerelerle yapılmalıdır soğuktan.

Tavuklar yürümek ve kumda oynamak isterler, salma tavukçuluk videoları çünkü tavukların kümese önünde dolaşabileceği bir alan çevrilmelidir. Tavuklar yüksekten atlayabildikleri için açık alanlarda en az 2 metre yüksekliğen Tavukçuluk tiller kullanılmalıdır. Salma tavukçuluk forum Tavukların oynadığı kum ve kül alanları, bunların üstündeki zararlı böcekler de sağlıklı tavukları beslemek için önemlidir. Tavukhaneye tavuk döşeme için yumurtlama alanları yapılmalıdır. Bu yumurtlama yerleri, tavuk sayısına göre uygun bir numara ile yapılmalıdır ve zeminde salma tavukçuluk maliyeti yüksek olmasını sağlamak için özen gösterilmelidir. Tavuklar yemekte seçici olmadıklarından tavuk topakları olarak özel yiyecekleri beslemeye daima gerek yoktur. Buğday, arpa ve mısır kuru baklagillerine ek olarak, tavuklara salatalar, yiyecek kalıntıları (pirinç, et, nohut vb.) De Tavukçuluk verilebilir. Salma tavukçuluk devlet desteği Yeşillik, tavukların çok sevdiği yiyecek çeşididir. Dolayısıyla artan gıdalar gitmeyecek ve tavuklar için organik yiyecek olacaktır. Yazımızda size hobi kümes hayvanları hakkında özet bilgi veriyoruz, son zamanların moda tercihlerinden birisiniz; hem rahatladıkları hem de kurtardığı hobi kümes hayvanları hakkında bilgi verdi. Daha fazla bilgi için diğer senaryolarımıza uymanızı öneririz.

Kaynak: [b]iCivCiv[/b]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here