Toz Emaye Tabancası ve Kutu Tipi Fırınları

0
7

Kutu Tipi Fırınları, tabancaları her yerde bulunabilir. Tüm işletmelerde ve endüstriyel yerlerde kullanılmalıdır. Hala farklı tipte boyama tabancaları var. İki tür tabanca vardır bunlardan biri Süper Corona Corona ve Corona Plus. Corona toz boya tabancalarının özelliklerinden biri boyaları hızlı ve etkili bir şekilde püskürtmeleridir. Tabancalar üzerindeki boya hızlı bir şekilde püskürtülmedikçe resimde her zaman bir hata olacaktır. Manuel toz emaye tabancası komple sökülebilir parçalardan oluşur.

Emaye Tabancası

Emaye Tabancası, Ergonomik SAP tasarımı ve hafif yapısı sayesinde kullanıcıyı yormaz. Yüksek gerilim cascade kartuş tipi ve arıza durumunda kolayca değiştirilebilir. İyi tasarlanmış kafa Grubu sayesinde boyayı en iyi şekilde yükler ve boyanın parçaya homojen bir şekilde yapışmasını sağlar. Geliştirilmiş tetik sistemi ile arıza riski en aza indirgenir. Kaskad ve boya geçişi arasında sızdırmazlık sağlayan perde sistemi kaskatın boya ile temas etmesini önler ve arıza riskini en aza indirir.

Kutu Tipi Fırınları

Emaye Fırını, Kutu tipi fırınlar kullanılarak taşınabilir üretim ve operasyon yapmak mümkündür. Farklı ihtiyaçlara odaklanan endüstriyel ürün kapasitesi ile uyumlu kutu tipi fırınlar vardır. Strong3000 ile bu tip toz boya ve emaye sistemleri için ideal kullanım koşulları yaratılabilir. Emaye fırını sayesinde ürünler yüksek ısıya maruz kalabilir ve uygun koşullar altında kısa sürede kurutulabilir.

Emaye Fırını

Kurutma Kabini, Bu durumda endüstriyel çalışma alanları için çok önemli bir zaman tasarrufu sağlar. Bu sayede daha düşük maliyetle daha yüksek üretim kapasitesi elde etmek mümkündür. Toz emaye fırını Toz Boya sistemlerinin tüm dezavantajlarını özellikle ortadan kaldırır. Tüm toz emaye ürünleri en sağlıklı koşullarda kurutulabilir. DeVilbiss Pro Lite e seramik ve emaye sektörlerinde sprey uygulamaları için.

Kurutma Kabini

Toz Emaye Ekipmanları, Pro lite serisinin geliştirilmiş bir versiyonudur. Pro Lite e püskürtme tabancası yüksek aşındırıcı ve yüksek sıvı akış hızları koşullarında sürekli ve güvenilir performans için tasarlanmıştır. Gövdesi dayanıklılığı artırmak ve temizliği kolaylaştırmak için özel olarak geliştirilmiş QuickcleanTM kaplama ile Güçlendirilmiştir.

Toz Emaye Ekipmanları

Özel olarak kaplanmış gövdenin sıvı geçişleri de korozyonu önlemek için paslanmaz çeliktir. Seramik kaplamaların aşındırıcı etkileri altında hareket eden iğne şaftının dayanıklı olmasını sağlamak için tabancada özel aşınmaya dayanıklı iğne contaları kullanılır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here