vBulletin İçin SEO Eklentileri

0
105

Arkadaşlar vBulletin forumu sistemi için pek çok eklenti bulunmaktadır. Bazı yerlerde bazı eksik parçalar var. Onu daha iyi tanımayan bazı insanlar var. Önce onları tanıtalım.

vBSeo

vBSEO, ücretli bir SEO eklentisidir. Sitenizdeki her şeyi düzenler. Bununla birlikte, siteniz Google’da ve diğer arama motorlarında kalacaktır.

tfseo

tfSEO ücretsiz bir SEO uygulamasıdır. Bu uygulama vBSEO kadar başarılı değildir, ancak adını duyuran bir eklentidir. Bununla birlikte, TFSEO eyaletinde iyi sonuçlar almak mümkündür.

için vrewriter

vRewrite ücretsiz bir SEO uygulamasıdır. İlk önce ilk kez gözden geçirdim. Başarılı buldum. Uyumlu sürümleri yeni sürümlere sunmadım. VRewrite ile uyumlu olan vBulletin sürümünü kullanıyorsanız bunu kullanmanızı öneririz.

Zoints SEO

Zoints SEO ücretsizdir. Ücretsiz olanlar arasında en çok kullanılan SEO uygulaması olarak da bilinir (benim araştırmam bunu gösterdi). Çoğu iş bunu yapıyor.

nuseo

NuSEO ücretli bir SEO uygulamasıdır. VBSEO kadar değil olsa da, hareket halindeyken etkili bir SEO uygulamasıdır. Bunu kullanan arkadaşlar bu konuda mutludurlar. Kullanamayacağım bir eklenti.

Editörün Tavsiyesi:

Ücretli SEO sistemleri arasında, vBSEOdur en sevdiğim SEO uygulaması.

Ücretsiz SEO sistemlerim arasında tercihim tfSEO’dur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here