Xiaomi, LG, Asus, Sony ve Lenovo Ekran Değişimi Hizmetleri

0
21

Xiaomi Ekran Değişimi, Telefonun ekran kalitesi ve görüntüsü ilk güne geri döner. Cihazınızın ekran performansında herhangi bir değişiklik yoktur yani dokunmatik hız hassasiyeti ve ekran parlaklığı çözünürlüğü. Kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ekran kırılmalarını önlemek için ücretsiz olarak eklenmiştir. Xiaomi ekran değişikliği 6 ay sonra onayınızı inceledikten sonra GSM iletişim imzalı ve imzalı teknik servis garanti kartı hazırlanır. Bir garanti kartınız olduğundan kullanıcı hatası dışında karşılaşılan tüm teknik ve donanım sorunları ekranla ilgili garanti süreci içinde ücretsiz olarak çözülür.

Xiaomi Ekran Değişimi

LG Ekran Değişimi, akıllı telefon ekran döviz fiyatları Aşağıdaki tablo üzerinden hemen ulaşılabilir. Sol kısımdan telefon modeline sağ kısımdan ekran değiştirme fiyatına erişebilirsiniz. Değişim fiyatı veya telefon modeli tabloda mevcut değilse stokun açılıp açılmadığını ve fiyat bilgilerinin olup olmadığını öğrenmek için teknik Servisimizi arayabilirsiniz. Yapıştırılmış ön camda kullanılan sıvı yapıştırıcı ekrana sızarak telefonunuza zarar verir. Bu nedenle biz ekran cam çerçeve ve panel şeklinde bir bütün olarak değişiklik yapmak. Bu telefonunuzda daha büyük bir sorun yaşamanızı engeller.

LG Ekran Değişimi

Asus Ekran Değişimi, Xiaomi Mi 5s ekran değişim sürecinde xiaomi modellerine diğer telefonlar gibi tamamen insan hayatını kolaylaştırmaya odaklanan cihazlar denir. Bu telefonlar işlevsel oldukları kadar hassastır ve bazen kırık ekran sorunlarını artırabilir.Xiaomi Mi Mix ekran değişimi telefonumun ekranı bozuk garanti kapsamında mı ? Akıllı telefonunuzda ekran kesme cam çatlak sıvı temas ve darbe sonucu ekranı hasar olarak telefon teknik hizmetleri ile tam bir kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışındadır. Telefonu alırken kaskı aldıysanız açıklamamızı okumaya devam etmenizi öneririz.

Asus Ekran Değişimi

Sony Ekran Değişimi, Dizüstü bilgisayar LCD ekrana geçer geçmez hasar kurtarma oranları da arttı ve bizim için en önemli faktör fiyattır. Bu bağlamda en ucuz dizüstü bilgisayar ekranı bizim için önemlidir. Kriterler arasında en iyi markalar dizüstü bilgisayarlardır.Tabii ki LCD ekran değişikliği sırasında alınması gereken sorunlar da vardır.

Sony Ekran Değişimi

Lenovo Ekran Değişimi, Ekran Değişim Fiyatı Nedir? LCD panelin fiyatı model ve model tanımından sonra belirlenen ilk koşuldur. Arızalı dizüstü bilgisayarların markası genellikle Lenovo Dell Asus Toshiba Hp Samsung Acer MSI Packard Bell Casper Compaq Exper Alienware. Bu markaları belirledikten sonra model numarasını tanımlamanız gerekir ve model numarası dizüstü bilgisayarın altına yazılır.

Lenovo Ekran Değişimi

Yukarıdaki sorunlardan herhangi cihazınızın ekranında bulunursa biz tam bir ekran değişikliği yaparak bu sorunu çözüyoruz. Xiaomi Redmi not 4 modeli tüm diğer arızaları onarım işlemleri gibi 1 saat kısa sürede biz yapmak. Mağazamıza gelirseniz arızalı cihazınızı onarır ve telefonunuzun arızasına ve modeline göre 30 ila 60 dakika içinde size teslim ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here